Günüme 2 kala kaşıkta krap tarzı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Fatoş Başak tarafından oluşturulan Günüme 2 kala kaşıkta krap tarzı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 322 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Günüme 2 kala kaşıkta krap tarzı
Konbuyu başlatan Fatoş Başak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Fazla hevesli burada hamilesin denilmesini bekliyor kaç kişi kan ver diyor yok gene salak saçma hurafelerle geliyor
Bende artık rahatsız oldum arkadaşlar yalnis anlamayin ama Allah'ın izniyle inşallah vardır ama aynı soruyu sürekli soruyor bıkmadan yorulmadan gitsin kan versin

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar hayırlı geceler size sorum varda
Adetime 2 gün var
Kasılarımda otururken birden batma oldu 2 defa aralıklı ayağa kalkıp durmasını bekledim durdu ve
Şimdi oturmuşum gene hafif hafif oluyor solda Neden acaba bide korunmasız ilişki de yaşadım beraberlik KB 🙏
Bı iki gün daha geçsin test yap canm adet olmazsan

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Öyledir aynı şeye 3-5 post açılınca sıkılıyorum okumuyorum belli o kafasına zaten koymuş bizim dememizle değişmez cümlemizin hakkında hayırlısı
Katılıyorum kuzum söylemek istediklerimi söyledin🥴

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Fazla hevesli burada hamilesin denilmesini bekliyor kaç kişi kan ver diyor yok gene salak saçma hurafelerle geliyor
Aynen bencede ama kimse burda doktor değil.uzaktan birde nerden bilelimki ben olsaydım bir dakika beklemeden gider kan verirdim hergun bir tane post açıyor sırf merakım gitsin diye doktora giderdim yanİ bilmiyorum o kadar herkes kan ver diyor kimseyi dinlemiyor birşey de diyemiyorum hevesli kalbini kırmak istemiyorum bende o dönemlerden geçtim ama hiç böyle şey yapmadım çözüm odaklı davranıyordum idrar testi yapıyorum negatifse zaten değilim belirtileri yaşıyorsam da direk kan veriyordum

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Aynen bencede ama kimse burda doktor değil.uzaktan birde nerden bilelimki ben olsaydım bir dakika beklemeden gider kan verirdim hergun bir tane post açıyor sırf merakım gitsin diye doktora giderdim yanİ bilmiyorum o kadar herkes kan ver diyor kimseyi dinlemiyor birşey de diyemiyorum hevesli kalbini kırmak istemiyorum bende o dönemlerden geçtim ama hiç böyle şey yapmadım çözüm odaklı davranıyordum idrar testi yapıyorum negatifse zaten değilim belirtileri yaşıyorsam da direk kan veriyordum
👍👍👍

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...