Güzel annelerim bı bakarmısınız (kafa vurma)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Güzel annelerim bı bakarmısınız (kafa vurma) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,974 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Güzel annelerim bı bakarmısınız (kafa vurma)
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
İnşallah kuzum bugün hastaneye götürdüm kan aldılar B12 vitamin felan bakilacakmis büyük ihtimal dikkat çekmek yada kendini ifade edemediği için yapıyor dedi vurmasını engelle ama asla istedigi şeyi verme dedi canim yani mesela kumanda telefon bişey istiyor kızıyor vuruyor ya yapma diye vurmasını engelle ama istediğini verme istediğini verdikçe hep vurur istediğini yaptırmak için dedi vermesem de evde bı kıyamet bilmiyorum nasıl olacak inşallah hemen geçer canım sert te vuruyor o yüzden korkuyorum Allah korusun bişey olur diye bu arada sen nasılsın kuzum
Allah korusun birtanem Allah'ım izniyle inşallah geçecek bende iyi olmaya calsiyorum canım benim bualntilar geçmek bilmiyor

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Aynen kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah korusun canım Rabbim şafi ismi ile şifa versin inşallah 🤲🏻 herşeyi normal canım davranislari felan sadece sinirlenince yapıyor gene de bı doktora götüreyim ya

Bende öyle düşünüyorum canim kendini ifade edemiyor bişey istiyor ne istediğini de anlatamiyor ondan sinirlenip yapıyor diye düşünüyorum gene de doktora bı götüreyim bakalım ne diyecek.cunku normalde vurmuyor ne zaman ki kumanda telefon yada bişey istiyor gidip vuruyor gel gel diyorum kucağıma koşuyor
Aynen ondan o Zaman istediğini anlatamadığı için öyle yapıyor 😔

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Güzel annelerim oğlum 15 aylık 2 haftadır bı kafa vurma alışkanlığı oldu sürekli ne isterse gidip kafasını duvara vuruyor kendi kendine biseylere sinirlenip kafasını duvara vuruyor bakmayayim ses etmeyeyim belki yapmayı bırakır diyorum ama yok daha da hızlı vuruyor Allah korusun bişey olucak diye korkuyorum dikkat çekmek için mi yapıyor anlamıyorum her istediği şeye ağlama başlamıştı ama kafa vurma yoktu 2 haftadır unutturamadim sürekli aynı şeyi yapıyor aranızda bu durumu yaşayan var mı varsa nasıl unuttu 😔😔
Benim kızımda 1 buçuk yaşında kafasını koltuğa vuruyordu kendi kendine bıraktı canım

Ama sinirlenince yapıyor canim yada mesela kumandayı telefonu biseyi isteyince yapıyor kendi kendine dururken yapmıyor dişleri de altta ve azıda patlamış zaten iki azı üst çıkmıştı alt azı çok kötü acaba ondan olabilirmi

Deneyeyim bı canim deniyorum bakmayayim belki vurmaz bakmayinca diye görmezden geliyorum hızlı hızlı vuruyor korkuyorum anne yüreği dayanmaiyorum yanıma çağırıyorum yada istediğini malesef vermek zorunda kalıyorum ama bı denicem bu dediğini canım çok saol 🙏🏻

Benimki kızınca yapıyor canim yada bişey isteyince alisakanlik oldu iyice ne isterse istediğini vermeyince gidip ağlayıp vuruyor 🤦
Vallahi öyle tuhaf hareketlerde bulunduğu zaman görmezden geliyoruz artık çünkü önceden yapma oğlum etme oğlum diyorduk baktık ki hareketleri sıklaşmaya başladı şimdi hiç onun bulunduğu tarafa bakmıyoruz o zaman çok uzatmıyor bide öyle deneyin görmezden gelin. gözlemledigim kadarıyla şuanda fark edilmek için yapıyor çoğu hareketi. Yerli yersiz bağırıyor ağlıyor mesela. Bebek dilinde ben burdayım benide gör demek olabilir

Tüm sayfalar yüklendi.