Haftalik iliski tarihinden hesaplanmadigi icin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde merve345 tarafından oluşturulan Haftalik iliski tarihinden hesaplanmadigi icin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,174 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Haftalik iliski tarihinden hesaplanmadigi icin
Konbuyu başlatan merve345
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya

merve345

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar doktor adet tarihinden haftayi hesapladigi icin 15 gun daha fazla soyledigi icin kocam benden suphelenmis kavga ettik iliskiye girdigimiz tarihle doktorun dedigi tutmuyor felan diyor son adet tarihinden hesapliyorlar dedim kafayi yedircek bu adam bana bana attigi iftiraya bakarmisiniz?

Derya46

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar doktor adet tarihinden haftayi hesapladigi icin 15 gun daha fazla soyledigi icin kocam benden suphelenmis kavga ettik iliskiye girdigimiz tarihle doktorun dedigi tutmuyor felan diyor son adet tarihinden hesapliyorlar dedim kafayi yedircek bu adam bana bana attigi iftiraya bakarmisiniz?
Guven sorunu var herhalde supelenirse günahını alir canim

B

Bbb

Guest
Bununla ilgili videolar var YouTube da ilişki tarihi değil son adet tarihinin ilk günü hesaplanır bu yüzden 40 hafta belirlenir doğum süresi. Yani 10 ay. Oysa ki 9 ayda doğar bebekler. Döllenme süresi belli olmadığı için 1 ay opsiyon yapılır. Eşinize anlatın böyle bişeyin kuşkusu olamaz çok çok üzücü olur.

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Her zaman son adet tarihinden hesaplanır, son ilişki ilk ilişki ile hiç alakası yok. Kocanin yaptığı büyük saygısızlık, kafası basmiyorsa doktor birde ona anlatsın.

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Böyle saçmalık mı olurmuş ben olsam burnundan getirirdim

Miraçın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aynı sorunu bende yaşadım şuanda ikinci hamileliğim 20+6 gün kasumın 5 de adet gördüm doktor dediğin gibi 5 den hesapladı eşimde demesine göre biz hemen adet üstüne yaşamaduk halbuki ayın 11 de falan ilişkiye girdi k gerçekten çok kırıcı bi durum ama sen kendinden eminsen önemseme egerki çok üstüne düşerse test yaptır de ve sonuçu görünce emin ol pişman olacak ben burnundan getirdiğim için daha da üstelemiyo ama o unutsada ben unutmadum o konuşmayı

A

Aylin

Guest
Eşinin böyle bir ithamda bulunması çok kötü bir durum senin adına üzüldüm ama kolayı var. Onun seçtiği herhangi bi doktora gidin sorularını doktor cevaplasın belki utanır kendinden

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ya bu nasıl birşey bende iki hafta öndeyim normal tarihime göre ama bu ilişkiye göre hesaplanmıyor ki. Ben bir ay içinde iki hafta arayla iki defa test yaptım ilki negatif çıktı o zmn enfeksiyonum olduğu için doktor ilişkiyi yasakladı biz o zmn çok afedersiniz iki hafta falan hiç ilişkiye girmedik.. iki hafta sonra kan tahlili verdim pozitif çıktı. Eşim bana hiç böyle birşey demedi yani bu nasıl olabilir iki hafta önce negatif çıkan test şimdi nasıl pozitif çıkar diye birşey demedi öyle ki biz iki haftaydi ilişkiye girmemiş tik bile. Ama oluyormuş demek ki eşiniz büyük hata yapıyor bence bu güvenle alakalı. Gerçekten adınıza üzüldüm 🙄😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar