Sorum var Haftasına göre bebeğimin kilosu azmış

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebuşşş tarafından oluşturulan Haftasına göre bebeğimin kilosu azmış başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,169 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Haftasına göre bebeğimin kilosu azmış
Konbuyu başlatan Ebuşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
O kadarda sağlıklı beslenmeye çalışıyorum daha ne yiyeceğimi şaşırdım artık 1 haftada sadece 200 gram almış 🥺
Doktorun mu dedi kuzum az diye gayet kilosu iyi bence her bebek bir değil ki son haftalarda alıyorlar hem takma kafana stres de yapma balım😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bugün kontrolüm vardı doktor söyledi kilosu kilosu haftasına göre düşük dedi
Genetik bir şey de olabilir yani jer bebek tonton olacak değil ki onlarda bir acayip çok kilo olsa yemeği kıs derler az kilolu olsa zayıf ne bekliyor minicik bebekten 1 haftada 400 500 gram almasını mi çocuk birde 1 hafta önce gelmek için uğraştı sanki erken doğum da tek biz strese giriyoruz bebekte strese giriyor ve oda insan ondan etkilenmiş olabilir ama 1 haftada 200 gram gayet iyi kuzum 😘

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
O kadarda sağlıklı beslenmeye çalışıyorum daha ne yiyeceğimi şaşırdım artık 1 haftada sadece 200 gram almış 🥺
Canim zamanla alır benimde bugün kontrolum vardı en son 20 gün önce 2500 di 150 Gr almis sadece erkek benimki bende şaşırdım çünkü 1700 birden 2500 olmusdu şimdi yavaşladı sanırım kilo alması 35+4 haftaligim son aylarda büyümeleri duruyomus ya Dokdorum normal kilosu dedi dedim az almış bu ay boşver az olsun erkek bebekleri bide kız bebeklerine göre iri oluyo normal doğum yaparsan sana zor olur dedi bakalım son bir ayımız ne kadar alcaz takma yani sende kafana sağlıklı olsunlarda

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Canim zamanla alır benimde bugün kontrolum vardı en son 20 gün önce 2500 di 150 Gr almis sadece erkek benimki bende şaşırdım çünkü 1700 birden 2500 olmusdu şimdi yavaşladı sanırım kilo alması 35+4 haftaligim son aylarda büyümeleri duruyomus ya Dokdorum normal kilosu dedi dedim az almış bu ay boşver az olsun erkek bebekleri bide kız bebeklerine göre iri oluyo normal doğum yaparsan sana zor olur dedi bakalım son bir ayımız ne kadar alcaz takma yani sende kafana sağlıklı olsunlarda
Haklısın canım sağlıklı olmaları bizim için çok önemli doktor hiç kilo konusunda yorum yapmazdı ilk defa kilosu için konuşunca insan ister istemez kafasına takıyor

Tüm sayfalar yüklendi.