Haksız mıyım sizce?🙄

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Haksız mıyım sizce?🙄 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,878 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Haksız mıyım sizce?🙄
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼
Y

Yecen

Guest
Mrb anneler. Eşime bugün çok öfkeliyim doğrusu kırgınım😔. Bugün benim doğum günüm ama o bunu hatırlamadı daha kutlamadı bile . Ben sadece iyi dileklerini iletsin kutlasin beni istiyorum başka hiçbir şey istemiyorum . İyi ki varsın desin benim için dünyaya bedel onun yanındaki değerimi bilmek istiyorum sadece. Evliyken birlikte geçirdiğimiz ilk doğum günüm hatırlamadı diye surat astım ona sabahtan beri gidip geliyor ne oldu niye böyle yapiyon diyor bende birşey söylemedim. Sizce fazlamı abartıyorum 🙄🙄
Bence o kadar da takılma çünkü benim eşimde hiç hatırlamaz hatirlasa da umursamaz genel olarak öyle özel günlere önem vermez. Düşün yani mobil bankacılığının şifresini kendi doğum tarihim yaptım unutmasın diye ama her seferinde girerken bana soruyor bilmiyor 😂😂😂😂

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Akşamdan beri özür diliyor benden🤣 bende hiç takmıyorum konuşmuyorum onunla trip atıp duruyorum diyor bilseydim böyle yapacağını aylar öncesinden hazırlık yapmaya başlardım 😂😂 diyor büyük halt etmişim unutmakla😆😆
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

🙄🙄
Ha iyi olmuş bak işe yaramış demekki 😂😂😂😂

DuruVeYagizEfeninAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ım o yanlış günde olsa kutlamış yine 😂😂🤣

Aynn söyliyecem o çok yoğun çalışıyor eminim ondan unutmuştur 😂🤣

Teşekkür ederim canım 😍♥️ haklısınız valla oda öyle önem vermez ben onun doğum gününü hiç unutmam nişanlıyken de unutmuştu sona doğru hatırlayıp kutladı. Bugün ise hiç çıt yok 🤣😂

Aynn erkekler neden bu kadar umursamazlar 😠 anlamıyorum. Sevgililer gününde onu önceden uyardım birkaç şey söyledim böyle yaklaştı birşeyler yapalım dedim aman evliyiz sevgilimiyiz ne kutlicaz sanki dedi bende sustum bişey demedim. Sevgililer günü geldiğinde büyük bir sürprizle kutladı şok oldum hediye falan 🤣🤣😂
Bazılarına ters tepiyor o yüzden susup beklemek en güzeli yapmazsada kendi bilir bende ona yapmam.😁

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank

Elvan soylu

Kayıtlı Üye
rank
Mrb anneler. Eşime bugün çok öfkeliyim doğrusu kırgınım😔. Bugün benim doğum günüm ama o bunu hatırlamadı kutlamadı daha . Ben sadece iyi dileklerini iletsin kutlasin beni istiyorum başka hiçbir şey istemiyorum . İyi ki varsın desin benim için dünyaya bedel onun yanındaki değerimi bilmek istiyorum sadece. Evliyken birlikte geçirdiğimiz ilk doğum günüm hatırlamadı diye surat astım ona sabahtan beri gidip geliyor ne oldu niye böyle yapiyon diyor bende birşey söylemedim. Sizce fazlamı abartıyorum 🙄🙄
Bence gece 12 ye kadar vaktın var bir şey belli etme sürprız yapıyordur belki

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar