Sorum var Haksizmiyim sizce

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebruakpinar0354 tarafından oluşturulan Haksizmiyim sizce başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,463 kez görüntülenmiş, 183 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Haksizmiyim sizce
Konbuyu başlatan ebruakpinar0354
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çağnurrr20

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Ya canım benim Allah aşkına niye zorluyosun ki resmen umursamıyor kesin bebeğin resminide sen ona kendin atıyorsun onu da istemiyordur yapma sana yazık bak daha küçüksün farkında değilsin ama birşeyleri zorlayarak yaparsan daha çok mutsuz olursun
Ben ne zaman bisey yazsam hep benden efenin resmininat diyor atıyorum hastaneye geldimde zar zor İnternet buldum ona haber verdim niye benim haberim yok deyip bana kizdi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Offf nediyecek hiç bilmiyorum 😏🧐🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
O adamdan anladığım kadarı ile ne baba olur ne evlat ne koca bu kadar net . Hayat akıp gidiyor tamam oda ekmeğinin peşinde ama oğluna bir çöp bile almamış adam da ben çalışıyorum diye gezinmesin. Yada oğlunu ne doğumuna ne, hastalandığı an hastaneye gelmemiş birisi babayım deyip çocuğun fotosunu isteyemez . Şam babası derler adama kusura bakmasın ? Parayı ne yapacak mezara mı götürecek ? Kadını bir kere arayıp sormuş mu ? Ya ebru çocuğun bir ihtiyacı var mı ? Senin bir ihtiyacın var mı ? Ameliyat oldun ağrın sızın var mı ilaç ihtiyacın var mı demiş mi ? YOK . O zaman ben babayım kocayım deyip dolaşması bile hata boşansın ne yaparsa yapsın

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 32. Haftasındasınız.
Bebeğin ayak ve al tırnakları ve gerçek saçları oluşur. cildi pürüzsüz hale gelir. Bu haftadan sonra kalan 7 haftada şimdiye kadar aldığı kilo kadar ağırlığı artacak.
uterus artık diyafram ve mideye baskı yaptığı için nefes darlığı ve mide yanması şikayetleri artar. sırt ağrılarında artış olur. gece yatarken yastığınızı yükseltmeniz gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 41 cm ağırlıgı 1780 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
O adamdan anladığım kadarı ile ne baba olur ne evlat ne koca bu kadar net . Hayat akıp gidiyor tamam oda ekmeğinin peşinde ama oğluna bir çöp bile almamış adam da ben çalışıyorum diye gezinmesin. Yada oğlunu ne doğumuna ne, hastalandığı an hastaneye gelmemiş birisi babayım deyip çocuğun fotosunu isteyemez . Şam babası derler adama kusura bakmasın ? Parayı ne yapacak mezara mı götürecek ? Kadını bir kere arayıp sormuş mu ? Ya ebru çocuğun bir ihtiyacı var mı ? Senin bir ihtiyacın var mı ? Ameliyat oldun ağrın sızın var mı ilaç ihtiyacın var mı demiş mi ? YOK . O zaman ben babayım kocayım deyip dolaşması bile hata boşansın ne yaparsa yapsın
Aysenurum ağzına sağlık söylemek istediklerimi yazmışsin her kelimene katılıyorum her zamanda ebrununda suçu var böyle pislik insana yalvariyor resmen calisiyor diyor bu bir bahane değil adam resmen konuşmak istemiyor açıkça yazdıklarından belli etmis ben üzüluyorum tamam bende boşandım oğluyla her zaman ilgileniyor ihtiyaçlarını görüyor nafakasını yolluyor ayriyetten hediyeler alıyor ebru yazıyor hep ona onun yazmasi gerekiyor bırak o yalvarsin pişman olsun adamın evladı umrumda değilki Ayşenur insna olamaz bencil bence bu ev geçindirmek çocuk bakmak istemiyor kendine guvenmiyor bosanmayacak çünkü nafaka ödemek zorunda hiç bisanirmi erkekgim diye geziyor boş erkek işe yaramayan bencil karaktersiz birisi yazık günah bu kıza Allah ıslah etsin @Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aysenurum ağzına sağlık söylemek istediklerimi yazmışsin her kelimene katılıyorum her zamanda ebrununda suçu var böyle pislik insana yalvariyor resmen calisiyor diyor bu bir bahane değil adam resmen konuşmak istemiyor açıkça yazdıklarından belli etmis ben üzüluyorum tamam bende boşandım oğluyla her zaman ilgileniyor ihtiyaçlarını görüyor nafakasını yolluyor ayriyetten hediyeler alıyor ebru yazıyor hep ona onun yazmasi gerekiyor bırak o yalvarsin pişman olsun adamın evladı umrumda değilki Ayşenur insna olamaz bencil bence bu ev geçindirmek çocuk bakmak istemiyor kendine guvenmiyor bosanmayacak çünkü nafaka ödemek zorunda hiç bisanirmi erkekgim diye geziyor boş erkek işe yaramayan bencil karaktersiz birisi yazık günah bu kıza Allah ıslah etsin @Kayra ve Ayra’nın Annesi
Bence adam boşanmak istiyor yani evli kalmak istemiyor ama nafaka vermekten çekiniyor . Şuan ebru nasıl olsa para istemiyor sanırım ondan ki devlette şuan para ver diye bir zorunluluk vermiyor ona . Ama boşanınca o parayı eşek gibi vereceği için para vermekten kaçınıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar