Sorum var Halsizlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Okyanusgülü tarafından oluşturulan Halsizlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 535 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Halsizlik
Konbuyu başlatan Okyanusgülü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Ay biizm Kayra da öyle valla dışarı çıkarken on kez düşünüyoruz bebek arabasına binmek istemiyor arabayı kendi sürmek istiyor 😂😂
Hahaha Yusuf 2 oda kendi surcekmis
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet kuzum görüyorum haftanın üç günü ziyaret var tek başına nefes alamıyor
Kıyamam Allah'ın izniyle duzelcek balım sende bizde bol bol dua edelim yer gök dua üstüne

Kanda enfeksiyon olduğu zaman da halsizlik oluyo canım benim öyle çünkü bı tahlil yaptırmanda fayda var çok geçmiş olsun canım yapınca haber edersin bizide 🥰❤️
Olabilir canım bı yapdirayimda inşallah kötü bisey çıkmaz kendimi değil çocuğumu düşünüyorum ben iyiysem bakabilirim anca

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Kıyamam Allah'ın izniyle duzelcek balım sende bizde bol bol dua edelim yer gök dua üstüne

Olabilir canım bı yapdirayimda inşallah kötü bisey çıkmaz kendimi değil çocuğumu düşünüyorum ben iyiysem bakabilirim anca
Ah ah ileri doğru bizim neler bekliyor acaba

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank

Amin amin inşallah canım🤲🤲

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Ah ah ileri doğru bizim neler bekliyor acaba
Ah ah bende düşünemiyorum balım erkek çocuğu gercekden baskaymis nasıl bı enerjileri varsa benimki mama sandalyesindede oturmuyo oturup yediği yok ayakdaki en nefret ettiğim şeydi ayakda bı annenin çocuğa yemek yedirmesi istemeden kimi yadırgadım acaba düşünüyorum yegenlerim böyle miydi acaba😂🤗😂🤗

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ah ah bende düşünemiyorum balım erkek çocuğu gercekden baskaymis nasıl bı enerjileri varsa benimki mama sandalyesindede oturmuyo oturup yediği yok ayakdaki en nefret ettiğim şeydi ayakda bı annenin çocuğa yemek yedirmesi istemeden kimi yadırgadım acaba düşünüyorum yegenlerim böyle miydi acaba😂🤗😂🤗
Erkek çocuğu gerçekten tuhaf🤣

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bende bende bütün evi temizliyeyim bunun peşinden koşup yoruldugum kadar yorulmam zaten doğru düzgün bişey yapdigim yok uykuda ne yapabiliyosam yaz temizligine baslicam bakalım nasıl olcak
Al benden de o kadar tam bir odayı silip süpürüyorum arkamı bir dönüyorum abla kardeş heryer pert küçük mucukler ama her haltı yiyorlar tezyesi ya 🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar