Sorum var Halsizlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Okyanusgülü tarafından oluşturulan Halsizlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 546 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Halsizlik
Konbuyu başlatan Okyanusgülü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Slm güzel anne adaylarım son üç gündür akşam üstüne doğru bı halsizlik oluyo bende ayaklarım agriyo bilekden acaba diyorum bu kasvetli havalardanmi yada kansızmi kaldım doğumdan sonra bakdirmadim genel kan tahlilerime hamileyken dokdorum kan ilacı vermisdi tarihi geçmemiş onumu kullansam bı tahlil yapdirmam lazım biliyorumda yada eczaneden you plus yada ona benzer vitamin desteğimj alsam ne dersiniz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Slm güzel anne adaylarım son üç gündür akşam üstüne doğru bı halsizlik oluyo bende ayaklarım agriyo bilekden acaba diyorum bu kasvetli havalardanmi yada kansızmi kaldım doğumdan sonra bakdirmadim genel kan tahlilerime hamileyken dokdorum kan ilacı vermisdi tarihi geçmemiş onumu kullansam bı tahlil yapdirmam lazım biliyorumda yada eczaneden you plus yada ona benzer vitamin desteğimj alsam ne dersiniz
Kız hamile olma 😂😂

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum havalardan da olabilir ama genede her ihtimale karsi bir kan tahlili ver bence kan tahlili vermeden ilac kullanma derim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yok canım aman gözüne sevem etme eyleme😂😂😂bı Yusuf daha bünye şuan kaldıramaz bacım tovbe Allah'ın gücüne gitmesin de
Ahahahha şuan kendimi gördüm 😂 hakkında hayırlısı olsun kuzum ama ilk kan testi ver ona göre ilaç al derim

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Ahahahha şuan kendimi gördüm 😂 hakkında hayırlısı olsun kuzum ama ilk kan testi ver ona göre ilaç al derim
Amin canım yapdircam pazartesi günü gidip bı aksilik çıkmazsa insallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kansizlik olabilir kuzum ya sen bi git insallah sorun yoktur
İnşallah canım bakalım bı kan verelimde bide aysenurcumun dediği gibi gebe diyomus aman yok daha erken bu Yusuf Alp beyimiz azıcık daha bı buyusun

İnşallah canım bakalım bı kan verelimde bide aysenurcumun dediği gibi gebe diyomus aman yok daha erken bu Yusuf Alp beyimiz azıcık daha bı buyusun bu benim afedersiniz anamı aglatiyo tek başına😂😂😂😂

İnşallah canım bakalım bı kan verelimde bide aysenurcumun dediği gibi gebe diyomus aman yok daha erken bu Yusuf Alp beyimiz azıcık daha bı buyusun bu benim afedersiniz anamı aglatiyo tek başına😂😂😂😂

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Amin canım yapdircam pazartesi günü gidip bı aksilik çıkmazsa insallah

İnşallah canım bakalım bı kan verelimde bide aysenurcumun dediği gibi gebe diyomus aman yok daha erken bu Yusuf Alp beyimiz azıcık daha bı buyusun

Amanin olurmu olur adetin gectimi feln kuzum ne zmaan adet oldun en son

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar