Hamile değilim ama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Hamile değilim ama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,334 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamile değilim ama
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demet

Demet

Kayıtlı Üye
rank
En son ne zaman regl oldunuz bir de sonraki regl tarihiniz ne zaman
24.10 oldum 28 günde bir oluyom bazen bir gün erken gelir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

En son ne zaman regl oldunuz bir de sonraki regl tarihiniz ne zaman
Canım sen cevaplarına bakiyom bilgili birine benziyorsun ve hep cevap veriyon Allah razı olsun napim söyle bana ☹️☹️

Canım sen cevaplarına bakiyom bilgili birine benziyorsun ve hep cevap veriyon Allah razı olsun napim söyle bana ☹️☹️
Ne Diyorsun canim

Son düzenleme:

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank

Ben sana daha öncede söyledim düzenlisin ovulasyon kiti kullanacaksın bilmiyorsan tarif edebilirim de ishal için de bağırsak flora düzenleyici takviye kullanabilirsin ama öncesinde kanda ve gaitada virüs enf. Viral hastalık varmı bakılması lazım

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Ben sana daha öncede söyledim düzenlisin ovulasyon kiti kullanacaksın bilmiyorsan tarif edebilirim de ishal için de bağırsak flora düzenleyici takviye kullanabilirsin ama öncesinde kanda ve gaitada virüs enf. Viral hastalık varmı bakılması lazım
Cocuk deniyoruz ama bu ay denemedik zaman yoktu ara verdik bizde bidaki ay dedik ama benim sorum aslında şu hastamiyim acaba neyim var anlamadım şimdi annelere desem. Korkacak hemen hastaneye git felan dicek o yüzden buraya sormak istedim hamilelik ile ilgi sormuyorum neyim var diye merak edip soruyom canim kaç gündür veya haftadır karnım ağrıyor halsizim ve ishalim ve karnım. Sertlesiyor acaba ne olabilir napim bilemedim normal doktora mı gitsem hastaneye mi gitsem

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Cocuk deniyoruz ama bu ay denemedik zaman yoktu ara verdik bizde bidaki ay dedik ama benim sorum aslında şu hastamiyim acaba neyim var anlamadım şimdi annelere desem. Korkacak hemen hastaneye git felan dicek o yüzden buraya sormak istedim hamilelik ile ilgi sormuyorum neyim var diye merak edip soruyom canim kaç gündür veya haftadır karnım ağrıyor halsizim ve ishalim ve karnım. Sertlesiyor acaba ne olabilir napim bilemedim normal doktora mı gitsem hastaneye mi gitsem
Evet dediğim gibi önce kan kan yeterli datayı sağlamazsa gaita talep ederler zaten

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hamile değilim ama arada kasıklarımda ağrı oluyor karnım ağrıyor halsizlik oluyor biraz kötü oluyorum ishal oluyor anlamadim

Niye cevap yazan yok☹️

Niye cevap yazan yok☹️
Üşütmüş olabilirsin ayaklarını sıcak tut ishal içinde muz iyi geliyo geçmez ise salgın hastalığa yakalnmışsındır serum iyi geliyo onun için de

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar