Hamile degilim gibi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Slv tarafından oluşturulan Hamile degilim gibi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,284 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Hamile degilim gibi
Konbuyu başlatan Slv
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Slv

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynıyım ya 15+3oldum hamile gibi hissetmiyorum kendimi benimde ikinci gebeliğim ne mide bulantilarim ne başka bı agirlarim hiç biseyim yok ilk bebgimi kalbi durmusdu onun korkusuda var bende napicam sasiryorum
Hepimiz ayniyiz bence benmde kalbi durmustu ve cok zor hamilekti kusmaktan ölüp ölüp dirildim bunda hcbse yok

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 12 haftalık hamileyim ama hiç birsey hissetmiyorum sanki hamile degilmisim gibi daha onceleri mide bulantilarim oluyordu ama oda kalmadi 2. Gebeligim normal mi acaba bu hissi yasamam kasiklarimda batmalarda kalmadi artik
Normal canım daha zaman geçsin durmaz 2. Bebişin ya iç karnın genişlemiştir onun için geç hissedebilirsin

• Beğen
Tepkiler: Slv

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 12 haftalık hamileyim ama hiç birsey hissetmiyorum sanki hamile degilmisim gibi daha onceleri mide bulantilarim oluyordu ama oda kalmadi 2. Gebeligim normal mi acaba bu hissi yasamam kasiklarimda batmalarda kalmadi artik
Cnm belkide bulantilarin geçmiştir çok tedirgin sen bı git doktora bebeğini gör için rahatlar ☺️

• Beğen
Tepkiler: Slv

Slv

Kayıtlı Üye
rank
Ben gibisin benmde 2 dusugum var sabhalari hala kusuyorum ama ben afedersin boyle sari acı bi seklde
Bendede oyleydi canim kalkal kalkmaz safra mi diyolar ne saprasi acı ama su an hic kalmadi boyle hic hamile.gibi de deilim kasiklarimda artik agrimiyo netten baktim bebek yukari cikiyomus bu haftalarda acaba ondan mi gecti kasik agrim diyorum aklim karisiyo bazen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm belkide bulantilarin geçmiştir çok tedirgin sen bı git doktora bebeğini gör için rahatlar ☺️
Ya
😊bi ara ev tipi ultrasonlara merak sarmistim pille calisanlar 😁 esime alalim die israr etmistim ilk bebegimde su an da o geldi aklima

Tüm sayfalar yüklendi.