Hamile gibi hissetmemek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Prensannesi tarafından oluşturulan Hamile gibi hissetmemek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,125 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamile gibi hissetmemek
Konbuyu başlatan Prensannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Prensannesi

Isra

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 37 haftalık hamileyim bu zamana kadar kendimi hamile gibi hissetmedim bu aralar sadece mide yanması ve adet ağrısı gibi hafif ağrı olup geçiyor karnimda çıkmadı dışardan bakınca belli olmuyor bebeğim de fazla hareketli değil uzandigimda falan arada vuruyor benim gibi olan varmı acaba kilomu almıyor ki hiç karnım da çıkmadı buraya yazmak istedim böyle olanlar varmı kusura bakmayın uzun oldu
Kilo almamis olabilir bazende annenin ic haznesi genis olunca cikmiyor karin benim ilk cocumda karnim yok gibiydi ama kilo almadigi icin gelismemisti suan 37 haftaligim sanki ikiz cocuk var karnimda bi doktora gorun cnmm yada acil suram buram agrio de acile git baktir

Prensannesi

Kayıtlı Üye
rank
Kilo almamis olabilir bazende annenin ic haznesi genis olunca cikmiyor karin benim ilk cocumda karnim yok gibiydi ama kilo almadigi icin gelismemisti suan 37 haftaligim sanki ikiz cocuk var karnimda bi doktora gorun cnmm yada acil suram buram agrio de acile git baktir
Acile gittim aslında bugün bakmadılar ultrason falan bakılmıyor burda dediler bende sabahtan özele gidecem mecbur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Acile gittim aslında bugün bakmadılar ultrason falan bakılmıyor burda dediler bende sabahtan özele gidecem mecbur
Bende zayıftım acaba ondan mı karnım cıkmadiki inşallah iyidir sabah ne diyecek doktor korkuyorum da kötü birşey derse diye

Ümmühan

Kayıtlı Üye
rank

Bende zayıftım acaba ondan mı karnım cıkmadiki inşallah iyidir sabah ne diyecek doktor korkuyorum da kötü birşey derse diye
Naptın canm gittin mi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Gittin mi canım doktora ne dediler

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar