Hamile gibi hissetmemek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Prensannesi tarafından oluşturulan Hamile gibi hissetmemek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,133 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamile gibi hissetmemek
Konbuyu başlatan Prensannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Prensannesi

Prensannesi

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Öyle valla hiç doğru düzgün ilgilen doktor yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Birazda ters davrandilar gibi özel olmasa birşey olmazdı da özel olunca eşim de kızdı doğru düzgün ilgilenmezler diye
Haber ver kuzum bizede

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bayadir doktora gidemedim en son 28 haftalıkken gitmiştim doktorum başka şehirde gittiğimde de 1057 kiloydu şuan haftasıyla uyumlu ama geride kalabilir demişti
Asıl gitmen gereken haftalarda gitmemişsin canım kontrole gitsene suyu felan azsa bu zamana getirmişsin çocuğu senin haftalık nst muayene olman gerekir ihmal etme bence hareket azlığı evet olur yeri daraldığı için ama belli de olmaz herşey son haftalarda belli olur kontrolleri aksatma derim

Prensannesi

Kayıtlı Üye
rank
Asıl gitmen gereken haftalarda gitmemişsin canım kontrole gitsene suyu felan azsa bu zamana getirmişsin çocuğu senin haftalık nst muayene olman gerekir ihmal etme bence hareket azlığı evet olur yeri daraldığı için ama belli de olmaz herşey son haftalarda belli olur kontrolleri aksatma derim
Doğru düzgün ilgilenen doktor yok burda sabahtan başka bir acile gidecem inşallah bu kes bakarlar

Prensannesi

Kayıtlı Üye
rank
Nerede yaşıyorsun canım? Daha fazla aksatmadan bi doktor bulmalısın kendine
Ankara'da yaşıyorum ilgilenen hastaneler 2 saat uzaklıkta bugün ambulans çağırdı eşim ağrıdan dolayı ambulans da pandemiden dolayı tek hastayı goturuyoruz dedi o yüzden gidemedim bana yakın hastane ilk gebelik olduğu için bakamayiz dediler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Baktırdın mi canım başka doktora çok geç kalma derim
Baktiramadim maalesef pazartesi den itibaren kendi doktorumun olduğu yere yakın olacam

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar