Hamile iken nasıl kilo verebilirim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fadimana tarafından oluşturulan Hamile iken nasıl kilo verebilirim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,507 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamile iken nasıl kilo verebilirim
Konbuyu başlatan Fadimana
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hilalll

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Gebe kalmadan önce cok mu kilonuz vardi? Gebelikte diyet önerilmez ac kalmanız da siz ve bebek için uygun değil. Paketli yiyecekeler hamur işi aşırı şekerli ve yağlı yiyeceklerden uzak durarak kiloyu kontrol altında tutabilirsiniz. Bide ben hamileyim herseyi yemeliyim diye düşünmeyin sahsen öyle yaptım sadece 1 ayda 3 kilo aldım. :) Şuan daha dikkat ediyorum

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Gebe kalmadan önce cok mu kilonuz vardi? Gebelikte diyet önerilmez ac kalmanız da siz ve bebek için uygun değil. Paketli yiyecekeler hamur işi aşırı şekerli ve yağlı yiyeceklerden uzak durarak kiloyu kontrol altında tutabilirsiniz. Bide ben hamileyim herseyi yemeliyim diye düşünmeyin sahsen öyle yaptım sadece 1 ayda 3 kilo aldım. :) Şuan daha dikkat ediyorum
Evet 91 kiloyum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence hamileyken vermeyin sadece sağlıklı beslenin
İnşeallah dikkat ederim

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Hamile iken veremezsin ki canım bende kilolu hamile kaldım 95 civarı vardım hamile kaldigimda ilk hamileligimde yirmi beş otuz kilo almıştım gene aynı olacak diye ödüm kopuyordu o yüzden dikkat ettim paketli yiyeceklerden koladan ekmek ve hamur işinden uzak durdum az az ama doyurucu besinler yedim ve sadece ön kilo aldım doğum yaptığım haftada aldığım bütün kiloyu geri verdim sende benim izlediğim yolu izleyebilirsin çok canin cekersede arada bir çok nadiren yersin hem bebeğin sağlıklı bir şekilde gelişimini tamamlamış olur hemde kilo almamış olursun

Zumra34

Kayıtlı Üye
rank
Abur cubur yememeye çalış asitli içecekler içme canım öğün sayın fazla olsun ve az yemeye çalış verenler var illaki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar