Hamile iken nasıl kilo verebilirim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fadimana tarafından oluşturulan Hamile iken nasıl kilo verebilirim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,544 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamile iken nasıl kilo verebilirim
Konbuyu başlatan Fadimana
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hilalll

Cansu

Kayıtlı Üye
rank
Gebelik döneminde kilo almanız önemli olmamalı bence bebeğin sağlığı sizin sağlığınız daha önemli bırakın kilonuzu emzirme döneminde sağlıklı beslenip su tüketimine dikkat ederseniz gayet güzel kilo veriliyor

Hilalll

Kayıtlı Üye
rank
91 kiloyum 4,hafta oldum 88 çıktım tartı da
3 kilo aldın yani 4 haftada. Anladığım kadarıyla. Zaten ilerleyen haftalarda iştahsızlık, miğde bulantısı filan derken hiç bi şey yiyemiceksin, hatta su bile içmez hale geldiğin günler olucak ama geçici bu süreç merak etme o zmn verirsin belki. Ben hamile kaldığımda 82kiloydum daha sonra bu saydıkları olunca 78 e kadar düştüm ama tabi geri aldım hemen 22 haftalığız 4.8 kg aldım bana göre de o çok ama bu aralar dikkat ediyorum hamur işlrine yürüyüş yapıyorum az da olsa ve tabi Bol su içmeye özen gösteriyorum bakalım artık benim içinde dikkat etme zamnı

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
3 kilo aldın yani 4 haftada. Anladığım kadarıyla. Zaten ilerleyen haftalarda iştahsızlık, miğde bulantısı filan derken hiç bi şey yiyemiceksin, hatta su bile içmez hale geldiğin günler olucak ama geçici bu süreç merak etme o zmn verirsin belki. Ben hamile kaldığımda 82kiloydum daha sonra bu saydıkları olunca 78 e kadar düştüm ama tabi geri aldım hemen 22 haftalığız 4.8 kg aldım bana göre de o çok ama bu aralar dikkat ediyorum hamur işlrine yürüyüş yapıyorum az da olsa ve tabi Bol su içmeye özen gösteriyorum bakalım artık benim içinde dikkat etme zamnı
Hayır canım vermişim önceden 91 kiloyum şimdi 88 olmuşum ❤️❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar