Hamile kalmak için adetten kaç gün sonra hangi sıklıkla ilişkiye girilir

• Konbuyu başlatan Nurr
  • Toplam 11 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nurr tarafından oluşturulan Hamile kalmak için adetten kaç gün sonra hangi sıklıkla ilişkiye girilir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,602 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamile kalmak için adetten kaç gün sonra hangi sıklıkla ilişkiye girilir
Konbuyu başlatan Nurr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş🌹şeyma

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Hamile kalmak için adetten kaç gün sonra hangi sıklıkla ilişkiye girilir 🙏
Adetin bitince 2 gün de bir adet başlangıcına kadar girebilirsin ben 3 günde bi girdiğimde oldu o haliyle oldu 2 ay olmadı sadece doktorları dinliyordum hemen tuvalete de gidilse bişey olmaz falan diye bende akacak diye gidiyordum o nasılsa gitmiştir diye baktım 2 ay olmuyor 3. Ay da dedim bi bekleyim gitmeden 15 20 dakika bekledim kalkmadan o ay hamile olduğumu öğrendim bide keçiboynuzu özü içiriyordum ben eşime sperm kalitesini artırıyormuş ☺️

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Adetin bitince 2 gün de bir adet başlangıcına kadar girebilirsin ben 3 günde bi girdiğimde oldu o haliyle oldu 2 ay olmadı sadece doktorları dinliyordum hemen tuvalete de gidilse bişey olmaz falan diye bende akacak diye gidiyordum o nasılsa gitmiştir diye baktım 2 ay olmuyor 3. Ay da dedim bi bekleyim gitmeden 15 20 dakika bekledim kalkmadan o ay hamile olduğumu öğrendim bide keçiboynuzu özü içiriyordum ben eşime sperm kalitesini artırıyormuş ☺️
Keçi boynuzunu bende duymuştum. Yaa bende hemen kalkardim akacak diye 😂😂 gün aşırı birlikte olabilirsin adetten sonra. Takvimim diye bi uygulama var ben herşeyi ordan takip ederdim hep. Sabah ilk uynildiginda yada gece uyanildiginda erkekdeki sperm kalitesi daha fazlaymış. Hemen kalksan bile kanala giren sperm bile fazlasıyla yetiyormus ama sen yine bi dene kalkma bakalım. Saracoglunun sogam kurune de bakabilirsin 😋

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Keçi boynuzunu bende duymuştum. Yaa bende hemen kalkardim akacak diye 😂😂 gün aşırı birlikte olabilirsin adetten sonra. Takvimim diye bi uygulama var ben herşeyi ordan takip ederdim hep. Sabah ilk uynildiginda yada gece uyanildiginda erkekdeki sperm kalitesi daha fazlaymış. Hemen kalksan bile kanala giren sperm bile fazlasıyla yetiyormus ama sen yine bi dene kalkma bakalım. Saracoglunun sogam kurune de bakabilirsin 😋
Ben zaten hamileyim canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar