Hamile kalmak icin ne yapmaliyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ecrin tarafından oluşturulan Hamile kalmak icin ne yapmaliyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 850 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamile kalmak icin ne yapmaliyim
Konbuyu başlatan Ecrin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur Toygar Tıraz

Ecrin

Kayıtlı Üye
rank
Mrhlar ben 4 çocuğum var kardonlarimi baglatmistim fakat bazı sebeplerden tekrar actirdim geri hamile kalmak için fakat kalamadım 2 yıl oldu actirdim simdi tekrar filim felan istedi doktor hic bir sorun yok kalabilirsin hamile diyor doktor fakat hala yok kalamadım bi öneriniz varmi tekrar kardonlarini baglatip açtırıp hamile kalan var mı lütfen çok istiyorum

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Mrhlar ben 4 çocuğum var kardonlarimi baglatmistim fakat bazı sebeplerden tekrar actirdim geri hamile kalmak için fakat kalamadım 2 yıl oldu actirdim simdi tekrar filim felan istedi doktor hic bir sorun yok kalabilirsin hamile diyor doktor fakat hala yok kalamadım bi öneriniz varmi tekrar kardonlarini baglatip açtırıp hamile kalan var mı lütfen çok istiyorum
Tek başına muayene ile olmaz eşinde muayene olması lazm illa sende bu sorn olması gerekmiyor eğer iki taraftada sorun yoksa tüp bebek deneyin

Nur bayar

Kayıtlı Üye
rank
Yumurtlama doneminde yapin biz hergün yapiyorduk ben ama istemiyordum daha borc vardi calismam lazimdi sonrasinda bi gün ben biraz assagida kaldigim zaman yani kalcam yukarda kafam belim assagida idi o gun hamile kaldim. Benim 2 seNe olmadi ama.

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Canım benimde ilk evliliğim 5 yıl sürdü o zaman asla hamile kalmadim boşandım tekrar evlendim 3. Ayda hamile kaldım çok şükür 🙏🧿 ve çok istiyordum her yolu denemiştim. Soğan kürü var onu deneyin ama hamile olmadiginizdan emin olup deneyin saracoglunun kürü. Yumurtlama gününüzde sabahlari özellikle deneyin. Diğer günler gün aşırı birlikte olun. En önemlisi düşünmemeye çalışın pskolojik de çok etkileniyor insan. Esinizde bir muayene olsun sperm sayılarına bakılsın. İnşallah Allah en yakın zamanda gönlüne göre verir ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar