Hamile olabilir miyim mumkun mu boyle bir sey ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde skkyyyzn tarafından oluşturulan Hamile olabilir miyim mumkun mu boyle bir sey ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,666 kez görüntülenmiş, 149 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Hamile olabilir miyim mumkun mu boyle bir sey ?
Konbuyu başlatan skkyyyzn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
O değilde aynı kişi değiller gamzem ip adresleri uyuşmuyor bilgin olsun 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yemin ederim postu okurken hem güldüm hem sinirlendim. Ergen ya ama iyi yapmışsın silmekle arada yanan ebutalbinin annesi olmuş ama olsun 😂😂. Gereksiz kadın mı diyim erkek mi bilemedim bile ay Allahım şu kullarına beyin lütfet amin 🤲🏻🤲🏻
Yok kız ip adresleri aynı deil di biliyorum ama bu aynı kişidi eminim

Farklı e posta adresinden açmış olabilir

Çünkü üye olur olmaz kendi durumunu beğendi sonra hemen kendi postuna yazdı vallahi eminim oydu

Mihriban BOLAT

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar ben reglimden 1 2 gun sonra surtunmeli iliskiye girdim bu konu hakkinda yine yazmistim buraya.İliskimde tamamen olmasa da cok az bi sekilde vajina ustune bosalma oldu (bakirayim zaten) ama ben hemen gidip yikandim detaylica.İliskiden 10 gun sonra da cok hafif bir kanamam oldu sonrasinda da akintimda lekeler vardi ama 1 gun bile surmedi.Normalde benim reglim 5 gun surer ama iliskimden onceki 6 7 gun surdu.Ben gecen ay 7 kilo birden verdim internette bu sebepten dolayi da olabilir diyordu.Sizce bu lekelenme yerlesme kanamasi mi yoksa baska bir sey mi ? Cokk hafif karnimin alt kismi da agriyor.İliskimden 10 gun sonra (dün) test yaptim ama negatif cikti.Ben de erken diye guvenemedim testte iliskiden 8-10 gun sonra yapabilirsiniz yaziyordu.Bildigim kadariyla yersleme kanamasi reglin oldugu gunlere denk geliyor.Kan testi yaptiramam 5 gun sonra falan yine idrar testi yapsam kesin sonuc cikar mi
Lekelenmelerin olduysa en iyi ve kesin yolu kan testi vermen adet gününün geçmesini bekleme gidip kan tahlili yaptır varsa çıkar zaten

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank

Çünkü üye olur olmaz kendi durumunu beğendi sonra hemen kendi postuna yazdı vallahi eminim oydu
Kız erkek belli hemde ergen bişey direk erkek konuşmasına geçti manyak😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Kuzu açsa bile birinin ip adresi eskişehir biri bilecik imkansız yani konumları uyuşmuyor yoksa ondan dedim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar