Hamile olduğumu kimse bilmiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Azranurun annesi tarafından oluşturulan Hamile olduğumu kimse bilmiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,020 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Hamile olduğumu kimse bilmiyor
Konbuyu başlatan Azranurun annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlemözkn08

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
12 yıl olmadı benim şimdide nazar olur fazla dillenir diye korkuyoruz eşim bebek doğunca sürpriz yapicak annesi şoka girer 🤣🤣
Ben nazara inanırım valla olur mu olur sağ salim alın kucağınıza gerisi öğrenmiş öğrenmemis çokta önemli değil 😂😂 evinize gelince ufak çaplı şok geçirirler yeter

Asra

Kayıtlı Üye
rank
Benim hamileligimi bir eşim bide siz biliyonuz kimsenin haberi yok söylemiyoruz yani aile akraba komşu kaynana hiç kimse bilmiyor
Kaç aylıksin canım valla bnde demekden yana değilim ama eşim böyle anons arabası tutup sokakda duyaraso var adam tutmayr kndini 😂😂😂😂 neyse bişi demiyrm bnde okuyorum bol bol bebeğime bnmde altı yıl sonra oldu çok şükür

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Kaç aylıksin canım valla bnde demekden yana değilim ama eşim böyle anons arabası tutup sokakda duyaraso var adam tutmayr kndini 😂😂😂😂 neyse bişi demiyrm bnde okuyorum bol bol bebeğime bnmde altı yıl sonra oldu çok şükür
Rabbim sağ salim kucağımiza almayı da nasio etsin inşallah kuzum 🤲🏻❤️

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
12 yıl olmadı artık umudu kestik bide yoruldum insanların neden olmuyor dogursan tek çocuk olurmu tüp bebek yaptır laflarindan bıktım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
12 yıl olmadı artık umudu kestik bide yoruldum insanların neden olmuyor dogursan tek çocuk olurmu tüp bebek yaptır laflarindan bıktım
Böyle boş boğaz insanlardan nefret ediyorum sanki biz bilmiyoruz doğurmayı yaa rabbimin vereceği güne de karışacak değiliz ya durmadan sorup insanların moralini bozuyorlar 🤦🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.