Hamile olduğumu kimse bilmiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Azranurun annesi tarafından oluşturulan Hamile olduğumu kimse bilmiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,006 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Hamile olduğumu kimse bilmiyor
Konbuyu başlatan Azranurun annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlemözkn08

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
12 yıl olmadı artık umudu kestik bide yoruldum insanların neden olmuyor dogursan tek çocuk olurmu tüp bebek yaptır laflarindan bıktım
Kaç haftalık oldun canım. Allahım sag salim Kucagına almayı nasip etsin inşallah. Bende kimseye söylemicektim eşim görevdeydi ablamlarda test yaptım yigenim 7 yaşında duyunca hamile oldugumu ablamın telefonunu alıp babamı annemi aramış ben o şoktayken. Bir sürü kişiye ses kaydı atmış 😄🤦‍♀️ eşim öğrenmeden herkes ögrenmişti. Nazara çok inanırım söylemeyin kimsenin bilmesine gerek yok. Sürpriz olsun Herkeze :)

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle kuzum en iyisini yaradan rabbim bilir her şeyde bir hayır vardır demekte bize düşer ❤️
Annem ölünce ben toparlanamadim psikolojik destek aldım stres sıkıntı ilaç kullandım adetim bozuldu hormonların bozuldu vücudum bozuldu resmen stresten yaralar çıktı vücudumda ağır seyler yaşadım çocuğum olmadı yeni toparlandim Allah nasip etti herkesin derdi kendine insanlar anlamıyor benim acım halen taze annemin acısı ciğerimi yakıyor kavuruyor bu bebeğimde annem rüyamda getirdi elime verdi artık sıkıntı etme bana kızım dedi yoksa hasta olursun sana bir bebek getirdim onu doğur sev onunla ilgilen dedi o rüyadan sonra hamile kaldım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Annem ölünce ben toparlanamadim psikolojik destek aldım stres sıkıntı ilaç kullandım adetim bozuldu hormonların bozuldu vücudum bozuldu resmen stresten yaralar çıktı vücudumda ağır seyler yaşadım çocuğum olmadı yeni toparlandim Allah nasip etti herkesin derdi kendine insanlar anlamıyor benim acım halen taze annemin acısı ciğerimi yakıyor kavuruyor bu bebeğimde annem rüyamda getirdi elime verdi artık sıkıntı etme bana kızım dedi yoksa hasta olursun sana bir bebek getirdim onu doğur sev onunla ilgilen dedi o rüyadan sonra hamile kaldım
Mekanı cennet olsun inşallah güzelim rabbim nurlar içinde yatırsin🤲🏻. Başın sağolsun 🥺 şimdi evladına odaklan sende güzel annenin söylediği gibi. Acını yavrunla dindir cidden yoksa olan sana olur sıkıntı üzüntü derken hasta edersin kendini 😔 Annen ne güzel artık üzülme diye kızını göndermiş cennetten ❤️

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Mekanı cennet olsun inşallah güzelim rabbim nurlar içinde yatırsin🤲🏻. Başın sağolsun 🥺 şimdi evladına odaklan sende güzel annenin söylediği gibi. Acını yavrunla dindir cidden yoksa olan sana olur sıkıntı üzüntü derken hasta edersin kendini 😔 Annen ne güzel artık üzülme diye kızını göndermiş cennetten ❤️
Öyle canım rüya görünce kötü oluyor sabah kalktığımda atamıyorum o duyguyu yaşıyor sanıyorum zor rabbim kimseyi annesiz etmesin annesi olmayan kimseye dayanamıyor helede ufak cocuklara
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ha bu arada iyi geceler hepinizi öptüm Allah rahatlık versin buraya takilmaktan oğluma beslenme hazirlayamadim mutfağa gitmem lazım birde okul kıyafetlerini utuleyip yaticam byyyy

Kaç haftalık oldun canım. Allahım sag salim Kucagına almayı nasip etsin inşallah. Bende kimseye söylemicektim eşim görevdeydi ablamlarda test yaptım yigenim 7 yaşında duyunca hamile oldugumu ablamın telefonunu alıp babamı annemi aramış ben o şoktayken. Bir sürü kişiye ses kaydı atmış 😄🤦‍♀️ eşim öğrenmeden herkes ögrenmişti. Nazara çok inanırım söylemeyin kimsenin bilmesine gerek yok. Sürpriz olsun Herkeze :)
Altı buçuk aylık olduk canim kimse bilmiyor bir siz biliyonuz kimseye demeyin 😜🤣

🤭🤭 İlk zamanlar eşimde soylemedi anneme söyledik bizde tek 4 aylık olunca öğrendiler 😂😂 oda annem durmadna yanıma geldiği için yoksa yine soylemezdik saçma geliyor bana gebe olduğunuzu herkese söylemek babası bilsin anneanesi babananesi yeterli 😂😂
Eşimin yengesi de bana şey dedi hiç söylemiyosn haberimz yok dedm sizi gördüğümmü var eşime de diyorm ne diyim ben hamileyimm diye ortalıktamı geziym bnmkini bliyordu ailesi de eltim sağolsn 10 köye söylemiş

12 yıl olmadı artık umudu kestik bide yoruldum insanların neden olmuyor dogursan tek çocuk olurmu tüp bebek yaptır laflarindan bıktım
Şu milletin dilini kopartasım geliyo ya nekdr düşüncesiz benciller ya nefret ettiriyorlr insanı abi sanane milletn çocuğndan snki olunca birşey yapcklar acayp snir oluyorm şu konuya hayırlı olsn bebeğin canım sağlıkla kavuşursn inşallah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Emin ol arayio yenge ben hamileyim desen de ileride derler hemen şuna bak hamile olduğunu nasıl herkese söylüyor diye dedikodusunu yaparlar insan oğlu nankör çünkü hayır ona söylesen ne söylemesen ne 🤦🏻‍♀️
Eşimin yengesi de bana şey dedi hiç söylemiyosn haberimz yok dedm sizi gördüğümmü var eşime de diyorm ne diyim ben hamileyimm diye ortalıktamı geziym bnmkini bliyordu ailesi de eltim sağolsn 10 köye söylemiş

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
12 yıl olmadı benim şimdide nazar olur fazla dillenir diye korkuyoruz eşim bebek doğunca sürpriz yapicak annesi şoka girer 🤣🤣
Yaa 12 seneden sonra mi mucize 🧿😍😍🤲🏻 rabbim bagislasin size insalalh kaç haftaliksin cnm şuan .. bebek biraz daha büyüsün 5 aylıkken ailelere söyleyin emin ol herkes çok sevinecek cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar