Sorum var Hamile olduğumu unuttuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde kader3333 tarafından oluşturulan Hamile olduğumu unuttuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,031 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamile olduğumu unuttuyorum
Konbuyu başlatan kader3333
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Korkma kuzum birsey olmaz yorulmussundur dinlen güzelcene ben 5 haftalik hamileyken çorumdan cankiriya ev taşıdım ve çankırıda ki evimi tek basima temizledim esya gelmeden ama iyimi yaptim yok iyi yapmadım sen benim gibi yapma dinlen kendini yorma

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Korkma kuzum birsey olmaz yorulmussundur dinlen güzelcene ben 5 haftalik hamileyken çorumdan cankiriya ev taşıdım ve çankırıda ki evimi tek basima temizledim esya gelmeden ama iyimi yaptim yok iyi yapmadım sen benim gibi yapma dinlen kendini yorma
Maşallah canım 🥰👏ilk aylarda insan çok çabuk yoruluyo bende son aylarda enerjik oluyorum🤩son ayımda ev taşıdım vallahi maf oldum görümcem yardım etti saolsun da yine çok iş vardı

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Maşallah canım 🥰👏ilk aylarda insan çok çabuk yoruluyo bende son aylarda enerjik oluyorum🤩son ayımda ev taşıdım vallahi maf oldum görümcem yardım etti saolsun da yine çok iş vardı
Vallha kuzum kimse yoktu tek basima corumu topladim tek basima geldim cankiriyi temizledim esya geldi tek basima yerleştim nerdeyse
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Asena hamile hamile valla iyi cesaret
Vallha canim birde düşük tehlikem vardi kanamali kanamali mecbur yaptım kimse yok çünkü

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Vallha kuzum kimse yoktu tek basima corumu topladim tek basima geldim cankiriyi temizledim esya geldi tek basima yerleştim nerdeyse
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vallha canim birde düşük tehlikem vardi kanamali kanamali mecbur yaptım kimse yok çünkü
Bende öyleyim canim herşey bana kimsem yok burda eşim de çalışıyor o yüzden çok yoruluyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar