Hamile olduğumu öğrendim ama eşimin tepkisi beni üzdü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde nilaycan tarafından oluşturulan Hamile olduğumu öğrendim ama eşimin tepkisi beni üzdü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,644 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Hamile olduğumu öğrendim ama eşimin tepkisi beni üzdü
Konbuyu başlatan nilaycan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nilaycan

nilaycan

Guest
rank
Merhaba arkadaşlar,
Eşimle yaklaşık 5 yıldır evliyiz. Çocuğu başlarda ikimiz de istemiyorduk. Ama zaman içinde fikrim değişti ve eşimi de bir nevi ikna ettim ama yine de biraz soğuk bakıyordu..korunmayı bıraktıktan yaklaşık 4 ay sonra hamile kaldım, bu kadar çabuk olacağını düşünmemiş olacak ki başta büyük bir şok,daha sonra da depresyona girdi gibi, en büyük korkusu ekonomik olarak zorlanacak olmamız ve büyük sorumluluk vs imiş. Elbette bunlar benim de korkularım ama aldırmak ve ömrümün geri kalanında pişman olmak istemiyorum. Bu arada ben 30, eşim 34 yaşında, yurt dışında yaşıyoruz ve turkiyedeyken çalışmama rağmen ülke dışında şansım yaver gitmedi ve yıllardır is arıyorum ama yok, ben evde oturmak istemiyorum tabiki katkım olsun istiyorum ama napabilirim olmayınca olmuyor, bir de bana olumsuz tepki verince ne yapacağımı şaşırdım, ben de isterdim sevinsin mutlu olsun, benim ailem mutluluktan havalara uçtu, onun ailesi çocuk fikrine o kadar karşı ki karalar bağladılar..çok kötü durumdayım..hiç bilmiyorum ne yapicam...

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhaba arkadaşlar,
Eşimle yaklaşık 5 yıldır evliyiz. Çocuğu başlarda ikimiz de istemiyorduk. Ama zaman içinde fikrim değişti ve eşimi de bir nevi ikna ettim ama yine de biraz soğuk bakıyordu..korunmayı bıraktıktan yaklaşık 4 ay sonra hamile kaldım, bu kadar çabuk olacağını düşünmemiş olacak ki başta büyük bir şok,daha sonra da depresyona girdi gibi, en büyük korkusu ekonomik olarak zorlanacak olmamız ve büyük sorumluluk vs imiş. Elbette bunlar benim de korkularım ama aldırmak ve ömrümün geri kalanında pişman olmak istemiyorum. Bu arada ben 30, eşim 34 yaşında, yurt dışında yaşıyoruz ve turkiyedeyken çalışmama rağmen ülke dışında şansım yaver gitmedi ve yıllardır is arıyorum ama yok, ben evde oturmak istemiyorum tabiki katkım olsun istiyorum ama napabilirim olmayınca olmuyor, bir de bana olumsuz tepki verince ne yapacağımı şaşırdım, ben de isterdim sevinsin mutlu olsun, benim ailem mutluluktan havalara uçtu, onun ailesi çocuk fikrine o kadar karşı ki karalar bağladılar..çok kötü durumdayım..hiç bilmiyorum ne yapicam...
Aldırma gibi bir düşünceyi aklından çıkar canım. Her bebek Allah nasip etmişse rızkıyla gelir şüphesiz. Erkeklerin tepkisi bizim ki gibi değil onlarda sorumluluk almak geçim kaygısı vs. düşünceler çok oluyor ve bebeğin hareketini anne karnına dokunduklarinda hissedince kafaları dank ediyor. Üzülme eşin de verdiği tepkiden pişman olacaktır. Ve doğduğunda çok sevecek sahiplenecektir. Üzüldüğünü de belli et. Ailesini boşver ver kafana takma önemli olan sen bebeğin ve eşin.

nisabr

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar,
O bebiş doğduktan sonra yanasirlarsa senin yerinde olsam yanastirmam hem karşı çıkacaklar hemde bebeğimi sevecekler yavrumun yavrusu diye hadi ya

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
O bebiş doğduktan sonra yanasirlarsa senin yerinde olsam yanastirmam hem karşı çıkacaklar hemde bebeğimi sevecekler yavrumun yavrusu diye hadi ya
Sonuna kadar katılıyorum bebeğini mis gibi doğur ama istemeyen kimseye de sevdirme anlasınlar ki emin ol istemiyoruz diyenler daha çok sevmek isteyecekler baktın eşin gğn geçmesine rağmen hala morali bozuk vs hiç takma konuşma bebeğini ve kendini düşün ciddiyim onada belli et kırgın olduğunu

Sibelhasan0909

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar,
Çocuk bereketiyle gelir hiç yük gibi görmeyi n

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar,
Eşimle yaklaşık 5 yıldır evliyiz. Çocuğu başlarda ikimiz de istemiyorduk. Ama zaman içinde fikrim değişti ve eşimi de bir nevi ikna ettim ama yine de biraz soğuk bakıyordu..korunmayı bıraktıktan yaklaşık 4 ay sonra hamile kaldım, bu kadar çabuk olacağını düşünmemiş olacak ki başta büyük bir şok,daha sonra da depresyona girdi gibi, en büyük korkusu ekonomik olarak zorlanacak olmamız ve büyük sorumluluk vs imiş. Elbette bunlar benim de korkularım ama aldırmak ve ömrümün geri kalanında pişman olmak istemiyorum. Bu arada ben 30, eşim 34 yaşında, yurt dışında yaşıyoruz ve turkiyedeyken çalışmama rağmen ülke dışında şansım yaver gitmedi ve yıllardır is arıyorum ama yok, ben evde oturmak istemiyorum tabiki katkım olsun istiyorum ama napabilirim olmayınca olmuyor, bir de bana olumsuz tepki verince ne yapacağımı şaşırdım, ben de isterdim sevinsin mutlu olsun, benim ailem mutluluktan havalara uçtu, onun ailesi çocuk fikrine o kadar karşı ki karalar bağladılar..çok kötü durumdayım..hiç bilmiyorum ne
Bazı erkeklerde öyle bir sıkıntı var başıma gelmedi ama bu forumda çok gördüm, hamileyken hissedemiyorlar babalık duygusunu. Belki tekmelemeye başladığında ya da ultrasonda falan gördüğünde kalbi yumuşar genelde öyle oluyor yazılanlara bakılırsa

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar