Hamile olduğumu öğrendim ama eşimin tepkisi beni üzdü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde nilaycan tarafından oluşturulan Hamile olduğumu öğrendim ama eşimin tepkisi beni üzdü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,667 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Hamile olduğumu öğrendim ama eşimin tepkisi beni üzdü
Konbuyu başlatan nilaycan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nilaycan

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba arkadaşlar,
Eşimle yaklaşık 5 yıldır evliyiz. Çocuğu başlarda ikimiz de istemiyorduk. Ama zaman içinde fikrim değişti ve eşimi de bir nevi ikna ettim ama yine de biraz soğuk bakıyordu..korunmayı bıraktıktan yaklaşık 4 ay sonra hamile kaldım, bu kadar çabuk olacağını düşünmemiş olacak ki başta büyük bir şok,daha sonra da depresyona girdi gibi, en büyük korkusu ekonomik olarak zorlanacak olmamız ve büyük sorumluluk vs imiş. Elbette bunlar benim de korkularım ama aldırmak ve ömrümün geri kalanında pişman olmak istemiyorum. Bu arada ben 30, eşim 34 yaşında, yurt dışında yaşıyoruz ve turkiyedeyken çalışmama rağmen ülke dışında şansım yaver gitmedi ve yıllardır is arıyorum ama yok, ben evde oturmak istemiyorum tabiki katkım olsun istiyorum ama napabilirim olmayınca olmuyor, bir de bana olumsuz tepki verince ne yapacağımı şaşırdım, ben de isterdim sevinsin mutlu olsun, benim ailem mutluluktan havalara uçtu, onun ailesi çocuk fikrine o kadar karşı ki karalar bağladılar..çok kötü durumdayım..hiç bilmiyorum ne yapicam...
Merhaba kuzum eşin ayıptır sorması 50 ye ayak basınca mi çocuk düşünecek acaba hem çocuk bereketiyle gelir hemde öyle bir bereketiyke geliyor ki kurban olduğum rabbim herşeyin üstesinden gelinir siz bir olduğunuz sürece

nilaycan

Guest
rank
Ben sizi anlamadım vocugunuz oldu diyemi uzuluyonuz bu ara da ben yurtdışındayim İngiltere'de yasiyorum yillardir çocuğum olmada bende olmasdi diye depresyona girdim çocuk bu nevev ne araba nede paraya hiçbir şeye benzemez bambaşka bir duygu keşke sizde sevinseydiniz cocuguz olduguna
evet yanlış bir zamanda hamile kaldığım için sevinemedik aslında çünkü maddi açıdan durumumuz el vermiyor. Ben sevinmeme rağmen eşim ve kayınvalideler sevincimi kursağımda bıraktı. bu kadar çoçuk karşıtı insanlar ben hayatımda görmedim. o beni daha da üzüyor

denizaydnl

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar,
Eşimle yaklaşık 5 yıldır evliyiz. Çocuğu başlarda ikimiz de istemiyorduk. Ama zaman içinde fikrim değişti ve eşimi de bir nevi ikna ettim ama yine de biraz soğuk bakıyordu..korunmayı bıraktıktan yaklaşık 4 ay sonra hamile kaldım, bu kadar çabuk olacağını düşünmemiş olacak ki başta büyük bir şok,daha sonra da depresyona girdi gibi, en büyük korkusu ekonomik olarak zorlanacak olmamız ve büyük sorumluluk vs imiş. Elbette bunlar benim de korkularım ama aldırmak ve ömrümün geri kalanında pişman olmak istemiyorum. Bu arada ben 30, eşim 34 yaşında, yurt dışında yaşıyoruz ve turkiyedeyken çalışmama rağmen ülke dışında şansım yaver gitmedi ve yıllardır is arıyorum ama yok, ben evde oturmak istemiyorum tabiki katkım olsun istiyorum ama napabilirim olmayınca olmuyor, bir de bana olumsuz tepki verince ne yapacağımı şaşırdım, ben de isterdim sevinsin mutlu olsun, benim ailem mutluluktan havalara uçtu, onun ailesi çocuk fikrine o kadar karşı ki karalar bağladılar..çok kötü durumdayım..hiç bilmiyorum ne yapicam...
Eşinizin tüm tepkisi doğana kadar. İnşallah sağlıkla kucağına alsın o zaman değişir. Boşuna dememişler kadınlar hamile kalınca anne olur erkekler ise kucağına alınca baba olur.

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Bu kadar karsi cikacaksa bastan istemeyecekti. Bu saatten sonra yapilacak birsey yok. Cocugunla dimdik ayakta duracaksin. Onlar istemediklerine pisman olsunlar oyle guclu dur ki.
Fikirlerine bayılıyorum desem valla bak ciddiyim o kadar doğru konuşuyorsun ki tam olması gerekenleri söylüyorsun böyle doğru düşünen güçlü kadınlara ihtiyacı var ülkemizin

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Sorun şu ki İspanya diğer avrupa ülkeleri gibi değil yardım pek yok, çocuk yardımı da çok cüzi bir miktar malesef, burda o yüzden insanlar çocuk yapmadan önce 2 defa düşünüyor :)
Çok saçma ya kusura bakmada herkez maddiyata iyi diyemi çocuk getiriyor ne saçmalık bu ya insnalar senelerce uğraşıyor ediyor evlat sahibi olabilmek için başkaları kıymet bilmiyor

Tüm sayfalar yüklendi.