Sorum var Hamile olduğumu unuttuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde kader3333 tarafından oluşturulan Hamile olduğumu unuttuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,024 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamile olduğumu unuttuyorum
Konbuyu başlatan kader3333
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Bugün mutfak dolaplarını sildim 5 haftalık hamileyim bian unuttum hamile olduğumu belim çok ağrıyor bişi olmuş mudur acaba☹️
Vala salı günü doğuruyorum yatağının yerini değiştirip televizyonumu üst kattan alt kata taşıdım dün 😃 kendimi hiç bir zaman sakınmadım tabiki yorulduğum anda bütün işler olduğu gibi kalır ve oturur ya da sol yanıma uzanır dinlenirim. Sonuçta hasta değil hamileyiz 😁

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Vallha kuzum kimse yoktu tek basima corumu topladim tek basima geldim cankiriyi temizledim esya geldi tek basima yerleştim nerdeyse
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vallha canim birde düşük tehlikem vardi kanamali kanamali mecbur yaptım kimse yok çünkü
Keşke bı temizlikçi filan cagirsaydin canım maddi durumun müsaitse tabi o zaman hemde düşük tehlikesi varmış

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Keşke bı temizlikçi filan cagirsaydin canım maddi durumun müsaitse tabi o zaman hemde düşük tehlikesi varmış
Kuzum temizlikçinin yaptığı işi Ben asla beğenmem Yani arkasından Ben gene girerdim Hatta annemler falan da dedi yani yazın bile Annem geldiğinde ben onlara hiçbir iş yaptırmam ki mesela doğuma Annem geldi doğuma 2 ay kala ve doğuma kadar hep kendim temizledim evimi kimseye Karıştırmadım öyle bir huyum var kimsenin yaptığı işi Kendinden başka maalesef beğenmiyorum İçime Sinmiyor

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum temizlikçinin yaptığı işi Ben asla beğenmem Yani arkasından Ben gene girerdim Hatta annemler falan da dedi yani yazın bile Annem geldiğinde ben onlara hiçbir iş yaptırmam ki mesela doğuma Annem geldi doğuma 2 ay kala ve doğuma kadar hep kendim temizledim evimi kimseye Karıştırmadım öyle bir huyum var kimsenin yaptığı işi Kendinden başka maalesef beğenmiyorum İçime Sinmiyor
Canım bende kimsenin yaptığı işi kolay kolay beğenmem ama mecbur kalınca yapacak bişey yok bak iki gün önce doğalgaz çektiler evime evim maf oldu var ya sanki yeniden evin duvarlarını örüyorlardi o derece maf olmuştu eşim yardım etti görümcem yardım etti bebeğin küçük dedi hepsini baştan savma yaptılar alelacele yani🥴mecbur kabulettim mutfak dolaplarının içini filan bı bez vurup bütün tabak çanakları ustuste koymuşlar hicbiseyin yeri doğru deil bende en azından bu kabasi çıksın bebeğim gün içinde uyuyuyunca ara ara yaparım dip köşe dedim🤷napim mecbur

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canım bende kimsenin yaptığı işi kolay kolay beğenmem ama mecbur kalınca yapacak bişey yok bak iki gün önce doğalgaz çektiler evime evim maf oldu var ya sanki yeniden evin duvarlarını örüyorlardi o derece maf olmuştu eşim yardım etti görümcem yardım etti bebeğin küçük dedi hepsini baştan savma yaptılar alelacele yani🥴mecbur kabulettim mutfak dolaplarının içini filan bı bez vurup bütün tabak çanakları ustuste koymuşlar hicbiseyin yeri doğru deil bende en azından bu kabasi çıksın bebeğim gün içinde uyuyuyunca ara ara yaparım dip köşe dedim🤷napim mecbur
Yaaaaa oooo kiyamam yaaaa yaparsin yavas yavas dert etme kzuum

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Temizlikçi baştan savma iş yapıyor malesef

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Temizlikçi baştan savma iş yapıyor malesef
Aynen ya yengem dedi hani eşya Çankırı'ya gelince temizlikçi göndereyim dedi bana gelen kadın dedi Dedim yok yenge hic gönderme çünkü beğenmiyorum boşu boşuna para vereceğiz Çünkü ben arkasına tekrar gireceğim hiçbir anlamı olmaz dedim

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Aynen ya yengem dedi hani eşya Çankırı'ya gelince temizlikçi göndereyim dedi bana gelen kadın dedi Dedim yok yenge hic gönderme çünkü beğenmiyorum boşu boşuna para vereceğiz Çünkü ben arkasına tekrar gireceğim hiçbir anlamı olmaz dedim
Zaten halıları yıkamaya vericen kapı pencere mutfak dolapları insanı yoruyor oda işte benim ev küçük yoksa çok zorlanirdim iki artı bir burda çocuk sayisina göre ev veriyolar o yüzden

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Zaten halıları yıkamaya vericen kapı pencere mutfak dolapları insanı yoruyor oda işte benim ev küçük yoksa çok zorlanirdim iki artı bir burda çocuk sayisina göre ev veriyolar o yüzden
Bende gönderdim canim halilari yeni geldi
Burasi cok.yagisli bu hafta yagislarin gecmesini bekliyorum tekrardan cam.kapi dolap baslicam.bakalim

Tüm sayfalar yüklendi.