Sorum var Hamileliği hissedememe

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Burcuu tarafından oluşturulan Hamileliği hissedememe başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 688 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamileliği hissedememe
Konbuyu başlatan Burcuu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Burcuu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hayırlısı kuzum gönlümüzden kız geçiyor sma yinede en iyisini ve hayırlısını rabbim bilir 😍🤲🏻
Eee anneye çekmek kolay mı senin genlerini taşıyor o zman kuzum kız Olablir 😘😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Erkek canm 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kizlar utaniyor şimdiden nazil annesi benim oğlum 12 haftalikdan bacaklari acmisdir ama ben inanmamakda israrci oldumda doktor hek konturolde bebeyin ilk pipisini gösteriyor 🤣🤣
Ahahhahahha Kayra da da biz ilk pipi gördük 😂😂

özgel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2 doğum yaptım ikisinde de hep mide bulantım oldu 5 ayına kadar fakat şuan 9+3 haftalığım midem bulanmıyo kusmuyorum hep Bi endişe var içimde
Kız ve erkek farklı oluyor ben kızımda hiç anlamadım bile birtek karnım büyüyordu ve hareketlerini hissediyordum başka bedenimde bir rahatsızlık ağırlık olmadı bu benim 4.gebeligim ve kız yine aynı. Allah hepsini bağışlasın 2 de oğlum var onlarda sabahları özellikle mide bulantısı ve çok baş ağrısı oluyordu ve onlarda kanamalarım da oluyordu.

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank
Kız ve erkek farklı oluyor ben kızımda hiç anlamadım bile birtek karnım büyüyordu ve hareketlerini hissediyordum başka bedenimde bir rahatsızlık ağırlık olmadı bu benim 4.gebeligim ve kız yine aynı. Allah hepsini bağışlasın 2 de oğlum var onlarda sabahları özellikle mide bulantısı ve çok baş ağrısı oluyordu ve onlarda kanamalarım da oluyordu.
Benimde aynıydı canım kanamam baş ağrım çok olmuştu iki oğlumda da bunda olmuyo çok şükür Bi bugun belimde karnımın altında ağrım var

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar