Hamileligim de çok mutsuzumm😣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Gulcan Abdullah tarafından oluşturulan Hamileligim de çok mutsuzumm😣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,699 kez görüntülenmiş, 69 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Hamileligim de çok mutsuzumm😣
Konbuyu başlatan Gulcan Abdullah
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Bende bı kızım olsun çok istiyordum canım. Hatta ilk hamile kaldığımda kesin kız hissediyorum diyordum erkek dedi doktor iyi bakın hocam kızdır o diyorum 😂ilk bebegimdi sağlıklı olsunlar da ikinci belki kız olur 🙏kız çocukları okadar tatlı ve sevimli oluyor ki tabi erkek te öyle doğunca onu ilk gordugumde dedim iyki oğlum olmuş.ama hala içimin bı yerlerinde bı kız hevesi var🥰
BeN İlk oğlumda cinsiyet öğrenmeye gittim doktor erkek dedi yaa degildir bastıra bastıra bakın🤣🤣 belki kızdır siz yanlış gormussunuzdur dedim doktor gülerek dediki buraya cinsiyet icin uzananlar hep dua ediyolar erkek oğlum olsun diye sen de diyosunki bastıra bastıra bakın belki kızdır diye🤩☺️☺️🤣🤣

ErrBaa🧑🧒

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar ben şu an 14 haftalik hamileyim ve dün kizim olacagini ogrendim. Bu benim 3 cü hamileligim bir kizim var ama sonrakini doğmadan kaybettim. Şimdi inşallah ki bu bebegimi saglikla kucagima alirim ama eşim bana hayati zindan ediyor bana bir fikir verin lutfen kizlar. Beni aşagiliyor sen hep kiz çoçugu doguruyosun diyor. Eltim benden sonra evlendi onun 3 cu oglu olacak bu yuzden bana tavir almiş durumda. Bana ben zaten biliyorum senin asla oğlun olmayacak diyor sizin boyle bi şey yaşadinizmi? Ben ne yapmaliyim?
Kadında xx erkekte xy kromozomları bulunur.sana x gönderirse kız y gönderirse erkek olur.seni bi daha aşagilarsa sende ona erkek olsaydın da y kromozomu gönderseydin de.hani senin elindeymiş gibi seni suçluyor ya.😡Senin gibi anlayışsız düz kafalı erkek olacaksa hiç olmadın de.(ben derim şahsen)kurban olsn sanada kızlarınada geri kafalı insancık

BeN İlk oğlumda cinsiyet öğrenmeye gittim doktor erkek dedi yaa degildir bastıra bastıra bakın🤣🤣 belki kızdır siz yanlış gormussunuzdur dedim doktor gülerek dediki buraya cinsiyet icin uzananlar hep dua ediyolar erkek oğlum olsun diye sen de diyosunki bastıra bastıra bakın belki kızdır diye🤩☺️☺️🤣🤣
Aynen öyle canım okadar çok seviyorum ki kız çocuklarını konuşmaları bile bı başka yiyesim geliyor😂😂benim oğlanın tipi de kıza benziyor biraz kız güzeli diye seviyorum
😂😂

Pamıgın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle canım okadar çok seviyorum ki kız çocuklarını konuşmaları bile bı başka yiyesim geliyor😂😂benim oğlanın tipi de kıza benziyor biraz kız güzeli diye seviyorum
😂😂
aynı biz valla doktor erkek diyo biz eşimle iyi bak yanılma olmasını diyoruz adam en son pipisini baya açmış bak erkegim diyo gözümüze soktu 😆😆

Gebe23

Kayıtlı Üye
rank
Kız cınsiyetını kadınlar erkegi erkekler belırlıyor tabı eşin kabullenmez şimdi. Sen en iyisi onunla doktora gıt doktora benım erkek cocugum olmuyor de bakalım eşine ne söğlıcek.

Tuğba06

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar ben şu an 14 haftalik hamileyim ve dün kizim olacagini ogrendim. Bu benim 3 cü hamileligim bir kizim var ama sonrakini doğmadan kaybettim. Şimdi inşallah ki bu bebegimi saglikla kucagima alirim ama eşim bana hayati zindan ediyor bana bir fikir verin lutfen kizlar. Beni aşagiliyor sen hep kiz çoçugu doguruyosun diyor. Eltim benden sonra evlendi onun 3 cu oglu olacak bu yuzden bana tavir almiş durumda. Bana ben zaten biliyorum senin asla oğlun olmayacak diyor sizin boyle bi şey yaşadinizmi? Ben ne yapmaliyim?
Özür dilerim çok kaba olacak ama o bebeği oraya tek başına koymadın. Madem öyle elinden gelen bişey varsa erkek dölü koysaymış. Kör mü spermlerini ayarlasaymış o zaman dişi dölüt erkek dölüt diye.

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
😂😂seninde mi içinden kız geçti ama erkek canım 😊
Ben bu bebeğimi kız olarak Ruyamda bile kız gördüm ama erkek oldu 🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız cınsiyetını kadınlar erkegi erkekler belırlıyor tabı eşin kabullenmez şimdi. Sen en iyisi onunla doktora gıt doktora benım erkek cocugum olmuyor de bakalım eşine ne söğlıcek.
Valla der erkek olaydinda karına erkek olsun kız olsun diye tutturmazdin hangi çağda yaşıyoruz cinsiyet ayrımı yapiyosun der 🤗

Valla der erkek olaydinda karına erkek olsun kız olsun diye tutturmazdin hangi çağda yaşıyoruz cinsiyet ayrımı yapiyosun der 🤗

Son düzenleme:

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Cinsiyeti belirleyen erkektir bu birincisi. İkincisi kocan bulmuş bunuyor eşimin kuzeni yıllardır çocuk sahibi olmak için neler yapmadı komşum kaç kez tedavi oldu yine olmadı evlat hasretiyle yanıp tutuşan insanlar var. üçüncüsü de eltin erkek çocuk doğurup doğa üstü bi iş mi başarmış bunu anne olan bi insan asla syleyemez bnce annelik duygusunu tatmış bi insan evladın kızı erkeği olmayacağını çok iyi blmezi gerekir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar