Hamileligim de çok mutsuzumm😣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Gulcan Abdullah tarafından oluşturulan Hamileligim de çok mutsuzumm😣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,739 kez görüntülenmiş, 69 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Hamileligim de çok mutsuzumm😣
Konbuyu başlatan Gulcan Abdullah
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Öncelikle o kocanı Allah ıslah etsin rabbim ona ne güzel nimet vermiş o hala burun mu kıvırıyo😡 benim de 3.oğlum olcak eltimin bir kızı 2 oğlu var dua ediyordu kız kızım olmasn diye benim eşim de kızı olsn çok istiyo tam aksine bende istiyorm ama Allah ne verirse o hayırlı olmadktan sonra kız erkek ne farkeder sağlıklı olmaları kdr önemli ne var çok kızdm ya Allah akıl versn canım üzme kendini kromozomlardn kaynaklndğını ve ondan gelen x kromozomu sebebiyle kız oldğnunda bilmeli bence...
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

👏👏👏

Ablan cennetlik olmş vlla canım 7 tane kız evlat😍

Şimdi biz bereketsizmiyiz Allah bize ceza mı verdi anlamadm😶
Hayır tabiki de kuzum kız bereket erkek nimettir derler şükür rabbim nasip etti anneliği hepimize 🤲🏻😍

Pamıgın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar ben şu an 14 haftalik hamileyim ve dün kizim olacagini ogrendim. Bu benim 3 cü hamileligim bir kizim var ama sonrakini doğmadan kaybettim. Şimdi inşallah ki bu bebegimi saglikla kucagima alirim ama eşim bana hayati zindan ediyor bana bir fikir verin lutfen kizlar. Beni aşagiliyor sen hep kiz çoçugu doguruyosun diyor. Eltim benden sonra evlendi onun 3 cu oglu olacak bu yuzden bana tavir almiş durumda. Bana ben zaten biliyorum senin asla oğlun olmayacak diyor sizin boyle bi şey yaşadinizmi? Ben ne yapmaliyim?
ne kadar sacma bizim oglumuza olacak babasıda baştan beri kız istiyordu kız Bi başka Bi farklı diyordu tabi önce saglık ama cinsiyetçilik ne anlamıyorum erkek te erkek hayırlı olmadıktan sonra erkek olsa kız olsa ne farkeder🤨

Esraaa

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar ben şu an 14 haftalik hamileyim ve dün kizim olacagini ogrendim. Bu benim 3 cü hamileligim bir kizim var ama sonrakini doğmadan kaybettim. Şimdi inşallah ki bu bebegimi saglikla kucagima alirim ama eşim bana hayati zindan ediyor bana bir fikir verin lutfen kizlar. Beni aşagiliyor sen hep kiz çoçugu doguruyosun diyor. Eltim benden sonra evlendi onun 3 cu oglu olacak bu yuzden bana tavir almiş durumda. Bana ben zaten biliyorum senin asla oğlun olmayacak diyor sizin boyle bi şey yaşadinizmi? Ben ne yapmaliyim?
Üzülme ya çok geri kafalı konuşması kusura bakma da kızı oğlanı belirleyen erkek sende sürekli bunu vurgula kendisine sorun sende değil onda ki sizi birileriyle kıyaslaması da çok acı net durusunuzla tavrinuzi belli etmeniz gerek

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Allah yardımcın olsun canım.bu ayrımcılık yapanları hiç anlamıyorum ya kafalarını kirasım geliyor gen zaten senden değil babadan geliyor yani çocuğun cinsiyeti senle alakalı değil ki sana gelen sprem le alakalı kendine baksın önce seni suclayacagina.bizim de uzaktan bı akraba vardı gelinleri 3 kız doğurdu sen erkek doguramiyirsun diye kızı bosatti kayınvalidesi felan kız yazık ağlaya ağlaya nolur 3 kızımız var yapma diye gitti başka bı kadın aldı ondan da 2 kızı oldu oğlu gene olmadı 5 kızı var ilahi adalet diyorum .kocani da şu zor günlerinde sana böyle yaptığı için Allah'a havale ediyorum oylelerini Allah bildiği gibi yapsın inşallah 🙏bizde 3 kız kardeşiz erkek yok bikez bile babamın keşke oğlum olsaydı dediğini duymadım tam tersi iyki de olmamış siz olmussunuz der bende derim erkeği napcan zaten erkek gibi kızların var derim guler. Sen hiç kafana takılıp üzülme Allah ıslah etsin canim sen bebeğini düşün üzülme 🙏❣️

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım emin ol hepimiz ayrı ayrı sıkıntılardan geçiyoruz benimde çok büyük eşimle sıkıntılarım var ve kumamla yaşıyorum şuan hamileyim bebeğini düşün herşeye duyan giren işiten bı Rabbimiz var ona sığın al abdestini kıl namazını duanı et Rabbimden eşinin düzelmesi için yardım iste insalh faydasını görürsün
Kumami o neyki

Öncelikle o kocanı Allah ıslah etsin rabbim ona ne güzel nimet vermiş o hala burun mu kıvırıyo😡 benim de 3.oğlum olcak eltimin bir kızı 2 oğlu var dua ediyordu kız kızım olmasn diye benim eşim de kızı olsn çok istiyo tam aksine bende istiyorm ama Allah ne verirse o hayırlı olmadktan sonra kız erkek ne farkeder sağlıklı olmaları kdr önemli ne var çok kızdm ya Allah akıl versn canım üzme kendini kromozomlardn kaynaklndğını ve ondan gelen x kromozomu sebebiyle kız oldğnunda bilmeli bence...

👏👏👏

Ablan cennetlik olmş vlla canım 7 tane kız evlat😍

Şimdi biz bereketsizmiyiz Allah bize ceza mı verdi anlamadm😶
Hayır kız çocuğu berekettir kız evlat hayırlıdır onu bile Allah herkese nasip etmiyor yazdım yanlismi yazdım

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Canım emin ol hepimiz ayrı ayrı sıkıntılardan geçiyoruz benimde çok büyük eşimle sıkıntılarım var ve kumamla yaşıyorum şuan hamileyim bebeğini düşün herşeye duyan giren işiten bı Rabbimiz var ona sığın al abdestini kıl namazını duanı et Rabbimden eşinin düzelmesi için yardım iste insalh faydasını görürsün
Bu nasıl bir moral verme bosa

Sedanur sahin

Kayıtlı Üye
rank
Yol yakınken bosayacan böyle adamları kız çocuğu ne büyük bir nimet Allah lutfetmis vermiş şükür etmesi gerekirken bide sana ne biçim davraniyor ne diyim kardeşim aklı başına gelir inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar