Hamileligim de çok mutsuzumm😣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Gulcan Abdullah tarafından oluşturulan Hamileligim de çok mutsuzumm😣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,742 kez görüntülenmiş, 69 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Hamileligim de çok mutsuzumm😣
Konbuyu başlatan Gulcan Abdullah
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Yol yakınken bosayacan böyle adamları kız çocuğu ne büyük bir nimet Allah lutfetmis vermiş şükür etmesi gerekirken bide sana ne biçim davraniyor ne diyim kardeşim aklı başına gelir inşallah
Kiz çocuğu Allah'a müjdedir erkek çocuğu kula müjdedir sen hiç üzülme sabah akşam şükür et eli ayağı sağlıklı evlat verdiği için Mevla'ya kocanıda Allah'a havale et eltini hiç takma bile kafana

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar ben şu an 14 haftalik hamileyim ve dün kizim olacagini ogrendim. Bu benim 3 cü hamileligim bir kizim var ama sonrakini doğmadan kaybettim. Şimdi inşallah ki bu bebegimi saglikla kucagima alirim ama eşim bana hayati zindan ediyor bana bir fikir verin lutfen kizlar. Beni aşagiliyor sen hep kiz çoçugu doguruyosun diyor. Eltim benden sonra evlendi onun 3 cu oglu olacak bu yuzden bana tavir almiş durumda. Bana ben zaten biliyorum senin asla oğlun olmayacak diyor sizin boyle bi şey yaşadinizmi? Ben ne yapmaliyim?
Hiç uzulme canım eşinin hasta olduğunu saçmaladığını kendine sık sık tekrarla çünkü akil sagligi yerinde inançlı bir yetiskin yıl olmuş 2022 bunun kadindan kaynaklanmadığını bilir bilmiyorsada ogrenir duyar sen hiç üzülme ciddiye alma lütfen söylediklerini aynen öyle de geç çünkü cahil bir insana anlatamazsın kendini uzuldugunle kalırsın sana ve bebeğine piskolojik baskı yapmasına fırsat verme konuşma

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar ben şu an 14 haftalik hamileyim ve dün kizim olacagini ogrendim. Bu benim 3 cü hamileligim bir kizim var ama sonrakini doğmadan kaybettim. Şimdi inşallah ki bu bebegimi saglikla kucagima alirim ama eşim bana hayati zindan ediyor bana bir fikir verin lutfen kizlar. Beni aşagiliyor sen hep kiz çoçugu doguruyosun diyor. Eltim benden sonra evlendi onun 3 cu oglu olacak bu yuzden bana tavir almiş durumda. Bana ben zaten biliyorum senin asla oğlun olmayacak diyor sizin boyle bi şey yaşadinizmi? Ben ne yapmaliyim?
Yazıklar olsun vallahi ! Millet kör topal bir çocuk için bile Allah'a yalvarıyor bu beğenmiyor. Cinsiyet babadan kaynaklıdır bilim bunu diyor. Tabi öyle olmasını isteyen Allah'tır. Cahil adam. Sen asla üzülme hemde asla
Huyu suyu güzel bir evlat nasip etsin inşallah

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Onun veremediği Y kromozomundan sen mi sorumluymuşsun yani. Canım kadınlar çift x kromozomşudur erkekler xy erkek x verirse kız y verirse erkek olur yani kadının hiçbir şartla belirleyebileceği birşey değil.. Ayrıca sene olmuş 2022 hala. Ne kız erkek ayrımı yapıyor

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
La havle yaa.. Bu devirde hala mı? Bebegin cinsıyetini erkegin spermi belirler bunun hala ögrenilememiş olması hay allahım doktorunuza söyleyin güxelce eşinize biyolojık nedenini anlatsın 😒 cok sinir oluyorum şu muhabbetlere bende ikinci ogula gebeyim benimki de bi kız istiyorum ya bi nasip olsa artık bi ogul vardı zaten ya saglıkla gelsin diyo yine 😒allah saglık ve merhamet versin evlatlarımıza gerisi teferruat ..sen sıkma canını benim babamde erkek istemiş ıkı kızı olmus peşpeşe en son oglu oldu bayram etti ama malesef hayrını göremiyo iyi kızlar var diyo 😐 öncelik hayırlı olması Rabbim evlatlar sınamasın yeter 🙈 hormonlardan mı bilmiyom ya aşırı düşkünüm ben çocuklara 😅 kaplan modunda geciyo günlerim 😂

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
La havle yaa.. Bu devirde hala mı? Bebegin cinsıyetini erkegin spermi belirler bunun hala ögrenilememiş olması hay allahım doktorunuza söyleyin güxelce eşinize biyolojık nedenini anlatsın 😒 cok sinir oluyorum şu muhabbetlere bende ikinci ogula gebeyim benimki de bi kız istiyorum ya bi nasip olsa artık bi ogul vardı zaten ya saglıkla gelsin diyo yine 😒allah saglık ve merhamet versin evlatlarımıza gerisi teferruat ..sen sıkma canını benim babamde erkek istemiş ıkı kızı olmus peşpeşe en son oglu oldu bayram etti ama malesef hayrını göremiyo iyi kızlar var diyo 😐 öncelik hayırlı olması Rabbim evlatlar sınamasın yeter 🙈 hormonlardan mı bilmiyom ya aşırı düşkünüm ben çocuklara 😅 kaplan modunda geciyo günlerim 😂
Benim dedem de erkek çocuk olsun diye peş peşe 5 kız yapmış sırasıyla adları
Selma
Zeliha
Songül
Yeter 😂
Şengül( buna erkek demişler sonradan kız olduğu anlaşılmış 😂😂😂)

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
O öküz kocana deki erkek cinsiyetinin kromozomunu sen weriyorsun.. sen weremiyorsan benim suçum ne.. sen aşaqıla

Benim dedem de erkek çocuk olsun diye peş peşe 5 kız yapmış sırasıyla adları
Selma
Zeliha
Songül
Yeter 😂
Şengül( buna erkek demişler sonradan kız olduğu anlaşılmış 😂😂😂)
Bende bı kızım olsun çok istiyordum canım. Hatta ilk hamile kaldığımda kesin kız hissediyorum diyordum erkek dedi doktor iyi bakın hocam kızdır o diyorum 😂ilk bebegimdi sağlıklı olsunlar da ikinci belki kız olur 🙏kız çocukları okadar tatlı ve sevimli oluyor ki tabi erkek te öyle doğunca onu ilk gordugumde dedim iyki oğlum olmuş.ama hala içimin bı yerlerinde bı kız hevesi var🥰

Tüm sayfalar yüklendi.