Hamileliğinizi öğrendiğinizde kaç haftalıktınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde ~hatice tarafından oluşturulan Hamileliğinizi öğrendiğinizde kaç haftalıktınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,577 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Hamileliğinizi öğrendiğinizde kaç haftalıktınız
Konbuyu başlatan ~hatice
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ~hatice

Sibelhasan53

Kayıtlı Üye
rank
Benim de adetimin gelmesine daha bir hafta var ama bazı şeyler ara ara fazla kokuyor burnuma ve karnımda sancı oluyor ve normalde adet sancım hiç olmazdı bende test yapsam acaba çıkar mı bilmiyorum ama sabırsızım da biraz adetimin gecikmesini bekleyemiyorum☺️
Az sabirli olun günün geçince yaparsin cnm

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ilişkiden ne kadar sonra hamilelik belirtisi başladı ve ne zmn hamilelik testiniz pozitif çıktı
Adetime daha 1 hafta kala hamile olduğumu anladım midem bulantı ve bu normal bir bulantı değildi eşim inanmadı günün geçmemiş bile dedi test istedim 2 çizgi çıktı 1 hafta sonra doktora gittim 3 haftalık bile değil demişti 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Adetime daha 1 hafta kala hamile olduğumu anladım midem bulantı ve bu normal bir bulantı değildi eşim inanmadı günün geçmemiş bile dedi test istedim 2 çizgi çıktı 1 hafta sonra doktora gittim 3 haftalık bile değil demişti 😊
Ve adetimden 6 gün geçmişti doktora gidince

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ilişkiden ne kadar sonra hamilelik belirtisi başladı ve ne zmn hamilelik testiniz pozitif çıktı
Benim biraz karışık 😄 adetime 4 5 gün kala test yaptım aşırı bel agrım vardı şüphelendim pozitif çıktı. 3 haftalık hamileymişim. Hemen özele gidip kan vermiştim. 6 küsür haftalıkken doktora gittim 1haftageç döllenme olmuş bide üzerine görmüşüm öyle demişti 😄 anlatabildim mi bilemiyorum ama degişik oldu yani benim biraz 🧚‍♀️😄

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebeligimde 7 haftalık ken test yaptım ben adet gunumu unutmustum yeni evliyim kardesin kiz kacirdi o bu derken adet aklima gelmemisti ikinciyi 5. Haftada ogrendim tecrübe olunca 🤣 daha erken fark ettim ama kesede 9 haftada kalp atışı duyuldu gec döllenme olmustu

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Canim ben planli .hamilelkk yapdim yani tesadufu deyildir regl vaktima 6 gun kalali test yapdim silik cizgi cikdi heman kan verdim 2 hafdalik hamile oldikmi bildim 5+2 hafdasinda kalb atisinu duyduk

~hatice

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ve adetimden 6 gün geçmişti doktora gidince
İlk beş dakika içersinde çıktı mı peki iki çizgi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar