Hamileliğinizi öğrendiğinizde kaç haftalıktınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde ~hatice tarafından oluşturulan Hamileliğinizi öğrendiğinizde kaç haftalıktınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,574 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Hamileliğinizi öğrendiğinizde kaç haftalıktınız
Konbuyu başlatan ~hatice
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ~hatice

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ilişkiden ne kadar sonra hamilelik belirtisi başladı ve ne zmn hamilelik testiniz pozitif çıktı
Benim adetime 10 gün falan kala çok açık renk sıvı geldi sanırım yerleşme suyumuş ama anlamadım ben adet günüm geldiğinde test yaptım 2 çizgi çıktı bir hafta sonra sanırım kan verdim 5bucuk haftalık gebeymişim bir hafta sonrada dr gidip kese ve kalp atışı duydum çok şükür yani sende adet gününü bekle fazla takma önceden anlaşılmaz

~hatice

Kayıtlı Üye
rank
Benim adetime 10 gün falan kala çok açık renk sıvı geldi sanırım yerleşme suyumuş ama anlamadım ben adet günüm geldiğinde test yaptım 2 çizgi çıktı bir hafta sonra sanırım kan verdim 5bucuk haftalık gebeymişim bir hafta sonrada dr gidip kese ve kalp atışı duydum çok şükür yani sende adet gününü bekle fazla takma önceden anlaşılmaz
🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar