Hamilelik boyunca yapılacak testlerin ücretleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nesliesen tarafından oluşturulan Hamilelik boyunca yapılacak testlerin ücretleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,230 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelik boyunca yapılacak testlerin ücretleri
Konbuyu başlatan Nesliesen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Canım inanin ben hiç birine hiç bir cocugumda girmedim zaten durumumda okadar iyi değil ama bana gereksiz geliyor rahminden ne gelirse başım üstüne yanlış anlamayın.bu benim görüşüm
Bende hepsini yaptırmak istemiyorum işte kan tahlilleri ve detaylı ultrason gerisini sorgular bakarım yaptırmam duruma göre
Bir hastalık varsa anne karnında bile tedaviye başlayabiliyorlar ama. Sadece down sendromu için yapılmıyor
İkili testte falan anne karnında tedavisi yok dedi doktor bende zaten canımı sıkmamak için yaptıtmıcaktım araştırmıştım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım inanin ben hiç birine hiç bir cocugumda girmedim zaten durumumda okadar iyi değil ama bana gereksiz geliyor rahminden ne gelirse başım üstüne yanlış anlamayın.bu benim görüşüm
Bende hepsini yaptırmak istemiyorum işte kan tahlilleri ve detaylı ultrason gerisini sorgular bakarım yaptırmam duruma göre
En önemlisi detaylı ultrason. Ama detaylıca bir problem görürse doktor 2li 3lu test bitkide değerlendiriyor. Benim kalpde parlaklık gördü 3lu test temiz diye önemli değil dedi. Keşke 2li test de yaptirsaydim dedim kendi kendime. Yinede senin kararın hiç bir problemde olmayabilir tabi.
Bence 2li 3lü 4lü gereksiz yani bi sorun varsa 2 seçeneğin var tedavisi yok okadar araştırmak iyi değil bienim görüşüm

Mrvkrts

Kayıtlı Üye
rank

İkili testte falan anne karnında tedavisi yok dedi doktor bende zaten canımı sıkmamak için yaptıtmıcaktım araştırmıştım

Bence 2li 3lü 4lü gereksiz yani bi sorun varsa 2 seçeneğin var tedavisi yok okadar araştırmak iyi değil bienim görüşüm
Dediğim gibi benim detaylıda problem çıktı doktor o yüzden hepsini birlikte değerlendirdi. Tabiki siz bilirsiniz inşallah hiç bir problem çıkmaz

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Canım çok kararsız kaldım ikili 350 tl yaptırmıcam zaten 270 tlye tahlillerim var ilk defa gidiyorum bu doktora çünkü bide 270 tlye detaylı ulturason yaptırcam zamanı gelince bundan sonra başka fazla bişey yoksa fiyatlı hiç gitmeyim devlete eşimde heryerde ulturasona gşrme zararlı diyor
Yani nasıl istersen canım ama ben ilk çocuğumda da bu ikili üçlü tarama testlerini yaptırmadım detaylıyı yaptırdım diğerlerine göre onu yaptırmak daha önemli bence ama tabi son karar sizin

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Doğduktan sonra devlete giderim ama doğuma kadar ve doğumda özele gideceğim canım o yizden tahlil falan devletle uğraşmasammı diyorum 🤭

Çalışıyorum bide sıra vardı bir kan tahlilinde bile birde git sonuç göster zor geldi
Asıl doğduktan sonra özele gidiyorsun aman küçük devlettekiler anlamaz deyipte

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Asıl doğduktan sonra özele gidiyorsun aman küçük devlettekiler anlamaz deyipte
Anlarlar ya ben çalıştığım için zor geliyor şimdi devlette uğraşmak

Yani nasıl istersen canım ama ben ilk çocuğumda da bu ikili üçlü tarama testlerini yaptırmadım detaylıyı yaptırdım diğerlerine göre onu yaptırmak daha önemli bence ama tabi son karar sizin
Bende öyle düşünüyorum zaten ama bir kitapcık verdiler doğuma kadar yapılan test tetkikler olan onlardada böyle fiyatlarda önemli yapılması gerekli testler varmı diye sorayım dedim ama yok herhalde bu yönde bilgi veren olmadı burada

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar