Sorum var Hamilelik Olablir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Burcuu tarafından oluşturulan Hamilelik Olablir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 656 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelik Olablir mi
Konbuyu başlatan Burcuu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Burcuu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Amin kuzum amin 🤲2. De güzel oluyo korkulacak bişey olmuyo kuzum 1 nasılsa oda güzel geçiyo benim öyle oldu Rabbim sağ salim hayırlı Bi şekilde kucağına almayı nasip etsin canım benim cinsiyet tam olarak belli mi kuzum 😘
Aslında benim 1. Çok güzwl geçti acı eşiğim bay yüksek doğumdan sonra asla zorlanmadım canım hiç acımadı diyebilirim. Ama işte insan korkuyor. Doktoe 13 haftalık iken ikili taramada %51 kız dedi canım hayırlısı rabbim ne verirse başım üstüne sağlıklı olsunda

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank
Aslında benim 1. Çok güzwl geçti acı eşiğim bay yüksek doğumdan sonra asla zorlanmadım canım hiç acımadı diyebilirim. Ama işte insan korkuyor. Doktoe 13 haftalık iken ikili taramada %51 kız dedi canım hayırlısı rabbim ne verirse başım üstüne sağlıklı olsunda
Benim aynı kuzum çok şükür çok iyi geçti 2 sezeryanımda ağrım az oldu 😘tabi kuzum tabi Rabbim ne eylerse güzel eyler hayırlısı olsun canım hakkında inşallah 😘🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Benim aynı kuzum çok şükür çok iyi geçti 2 sezeryanımda ağrım az oldu 😘tabi kuzum tabi Rabbim ne eylerse güzel eyler hayırlısı olsun canım hakkında inşallah 😘🤲
Amin kuzum Allahım razı olsun rabbim seninde hakkında hayırlısı nasip etsin inşallah 🙏🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar