Hamilelik testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Hamilelik testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,902 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelik testi
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demet

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
O
Merhabalar ben buraya yeni katıldım sorum var geçen erken gebelik testi yaptım ikinci silik çizgi çıktı ama bugün adetim geldi kafam karıştı niye böyle oldu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bilen varmı acaba kızlar ikinci çizgi silikdi ama adet geldi yoksa yerleşme kanaması mi acaba anlamadım
O testi adetin gecikince yapman lazımdı bilemiyorum yerleşme kanamasıda olabilir. En iyisi bi kan testi yap sen.

Biranne42

Kayıtlı Üye
rank
Adı üstünde erken gebelik testi adetten önce yapılır bende aynı testleri beklenen adetten önce öğrendim lekelenme tarzı bi kanama oldu doktorum artarsa kimyasaldır dedi ama artmadı büyük ihtimal sizinki oyle

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Adı üstünde erken gebelik testi adetten önce yapılır bende aynı testleri beklenen adetten önce öğrendim lekelenme tarzı bi kanama oldu doktorum artarsa kimyasaldır dedi ama artmadı büyük ihtimal sizinki oyle
Hmm büyük ihtimal sizinki oyle derken yani benimki normal adet mi sizce

O

O testi adetin gecikince yapman lazımdı bilemiyorum yerleşme kanamasıda olabilir. En iyisi bi kan testi yap sen.
6 gün önce erken gebelik testi vardı onu yapmıştım çok sağolun :)

Biranne42

Kayıtlı Üye
rank
Hmm büyük ihtimal sizinki oyle derken yani benimki normal adet mi sizce

6 gün önce erken gebelik testi vardı onu yapmıştım çok sağolun :)
Kimyasal gebelik adet kanaması gibi olup sagliksizsa kendiliginden düşüyor en garantisi kan vermeniz

Gülşah006

Kayıtlı Üye
rank
Ben yerleşme kanaması yaşadım geçen hafta 6haftalikken köyü kahve geldi senin duurm ne canım doktor kırmızı olursa kork ama kahve koyugelirse korkma dedi.

İmoşun Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kanamam normal canim ne çok ne az diyebilirim
Benim ilk gebeliğimde bildiğin adet oldum bilmiyordum hamile olduğumu Bi kaç gün sürdü baya da kanamam vardı daha sonra yıkadım ilişki sırasında iki defa kanamam olunca suphelendim doktora gittim 6 haftalık hamile olduğumu öğrenmiştim kalp atışına kadar bakmıştık şok olmuştum inşallah hayırlısı ile sizde de vardır Rabbım isteyen herkese nasip etsin inşallah 😘🥰

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Ben yerleşme kanaması yaşadım geçen hafta 6haftalikken köyü kahve geldi senin duurm ne canım doktor kırmızı olursa kork ama kahve koyugelirse korkma dedi.
Canım bende biraz geliyor öyle çok değil yani ama anlamadım işte bilmiyomki şuan takip ediyom bakalım kaç gün sürmüştü sende

Benim ilk gebeliğimde bildiğin adet oldum bilmiyordum hamile olduğumu Bi kaç gün sürdü baya da kanamam vardı daha sonra yıkadım ilişki sırasında iki defa kanamam olunca suphelendim doktora gittim 6 haftalık hamile olduğumu öğrenmiştim kalp atışına kadar bakmıştık şok olmuştum inşallah hayırlısı ile sizde de vardır Rabbım isteyen herkese nasip etsin inşallah 😘🥰
Ayy inşallah çok sağolun o zaman demek ki hala hamile olma şansım var yani adet de olsam belki de adet değildir bakalım 😘😍

Canım benim de bu gebeliğimde 3 4 gün kanamam olmuştu adet oldum sandım sonradan öğrendim hamile olduğumu
Isze böyle mesajları görünce heycanlanıyorum yaa hadi hayirlisi😍

Benim ilk gebeliğimde bildiğin adet oldum bilmiyordum hamile olduğumu Bi kaç gün sürdü baya da kanamam vardı daha sonra yıkadım ilişki sırasında iki defa kanamam olunca suphelendim doktora gittim 6 haftalık hamile olduğumu öğrenmiştim kalp atışına kadar bakmıştık şok olmuştum inşallah hayırlısı ile sizde de vardır Rabbım isteyen herkese nasip etsin

Merhabalar ben buraya yeni katıldım sorum var geçen erken gebelik testi yaptım ikinci silik çizgi çıktı ama bugün adetim geldi kafam karıştı niye böyle oldu

Bilen varmı acaba kızlar ikinci çizgi silikdi ama adet geldi yoksa yerleşme kanaması mi acaba anlamadım

Son düzenleme:

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Isze böyle mesajları görünce heycanlanıyorum yaa hadi hayirlisi😍
Canım benim nasibi varsa bi şekilde doğuyor onlar hiç korkma bu kanama yönünden en rahat geçen gebeliğim benim hele 2.de 6 aya kadar devam etti kanamalarım o bile sağlıklı bir şekilde doğdu çok şükür drlar sağlıklı gebelikte bu kadar kanama olmaz diyordu istesem gebeliği sonlardırma seçeneğini sunmuşlardı şimdi 4 buçuk yaşında canavar gibi maşallah hiçbir şeyi de yok ☺️

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim nasibi varsa bi şekilde doğuyor onlar hiç korkma bu kanama yönünden en rahat geçen gebeliğim benim hele 2.de 6 aya kadar devam etti kanamalarım o bile sağlıklı bir şekilde doğdu çok şükür drlar sağlıklı gebelikte bu kadar kanama olmaz diyordu istesem gebeliği sonlardırma seçeneğini sunmuşlardı şimdi 4 buçuk yaşında canavar gibi maşallah hiçbir şeyi de yok ☺️
Ya biraz kanamam var hafif ama dayanamadım yine test yaptım ama içine biraz kan karıştı idrarın nekativ gösterdi testi ya hamile değilim diye yada kan karıştı içine diye ne dersiniz?

Cicejjkk

Kayıtlı Üye
rank

Benim de öle olmuştu ama adet üstüne kalmışım bidahada adet olmadım sağlık ocağına gittiniz mi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar