Sorum var Hamilelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysel95 tarafından oluşturulan Hamilelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 535 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelik
Konbuyu başlatan Aysel95
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aynurka

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba kizlar. Size birsey sorucam. Esimle birlikte olduk biraz kan geldi. Hamileliyim 7 +3 gunluk
Dusuk olmaz dimi? Agrim falan yok
İlişkiden somra kanama oluyorsa ilk 3 ay ilişkiye ara ver benim doktorum bana böyle demişti çocuğu riske atmayın ve bunu doktoruna söyle progrstan versin düşük önleyici .

Aysel95

Kayıtlı Üye
rank
İlişkiden somra kanama oluyorsa ilk 3 ay ilişkiye ara ver benim doktorum bana böyle demişti çocuğu riske atmayın ve bunu doktoruna söyle progrstan versin düşük önleyici .
Iliski esnasinda geldi kan sonra gorduk . Yani baya gelmisdi( amma agrim falan yok bisey olmaz insallah(

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Iliski esnasinda geldi kan sonra gorduk . Yani baya gelmisdi( amma agrim falan yok bisey olmaz insallah(
Haftan çok küçük canım illa her şeude ağrı olacak diye bir şey yok ihmal etme hastaneye git. Doktoruna söyle böyle böyle diye en azından bebepe bakarlar kesede kanama var mı yok mu diye kontrol ederler ve büyük ihtimalle ilişkiyi yasaklarlar

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Cümlemizden
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız ben bir damla görsem bile gözümü hastenxe açardım 😂😂hemen giderdim hemen
Ya bizde mi sorun var bilmiyorum ben korunmasız olunca ne olur ne olmaz araştırmaya başladım hemen daha bir şey yoktu ortada, baktım ilk 3 ay tehlikeli yazıyor bir daha da biz münasebete girmedik şimdi her yerde bilgiye erişim var yeter ki açıp bak 🤷🏻‍♀️ O hadi benim fazla takıntılı olmamdan da kaynaklanıyor ama yani ben kan görücem de oturup buraya post açıcam yok be nasıl giyineceğimi bilemezdim herhalde 🤦🏻‍♀️ Biraz önce de biri hamile kadına bi kremi sür yazmış baktım internetten şüphelendim hamileler için önerilmez yazıyor biz mi çok sakınıyoruz da çöp batıyor acaba

Tüm sayfalar yüklendi.