Hamilelikte ağda yapmak sakıncalı mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hira'mm tarafından oluşturulan Hamilelikte ağda yapmak sakıncalı mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,389 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte ağda yapmak sakıncalı mı?
Konbuyu başlatan Hira'mm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hira'mm

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Yıllardır ağda kullanırım ama şuan nasıl olur bilemedim. Ağrısı bide bunu duydum biraz çekindim
Ben genital bölge için jilet kullandım korktum gitmedim kaşıntıdan ölüyorum normalde de hiç jilet kullanmam benim gibi bir hataya düşme bence 🥺😓 ağda en iyisi ya valla
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yıllardır ağda kullanırım ama şuan nasıl olur bilemedim. Ağrısı bide bunu duydum biraz çekindim
Bende ağrısından çekindim korktum kuaförüm rutin geldiğin gibi gel o ağrı kıllar uzun olursa agritiyomus öyle dedi kuaförüm

Sensey

Kayıtlı Üye
rank

Irem6161.

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok özür dileyerek soruyorum hamilelikte bikini bölgesine ağda yapmak sakıncalı mı ? Yani hem ağdası hem afedersiniz çekiştiriyosun ya nebilim 😑
Tabiki degil yıllardır kullaniyorum 2 gebeligim ve yine yapiyorum hem temiz hem gec cikiyor azaliyor kesinlikle agdadan vazgeçme

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok özür dileyerek soruyorum hamilelikte bikini bölgesine ağda yapmak sakıncalı mı ? Yani hem ağdası hem afedersiniz çekiştiriyosun ya nebilim 😑
Ben ağdaya gidiyordum epilasyona gideceğim ay hamile olduğumu öğrendim ve 2 gün önce kendimi mecbur jilette vurmak zorunda kalmıştım canım dayanabiliyorsan ağdaya git cildim o kadar kötü oldu ki doğum yapsamda şu kıllardan kurtulsam diye bakıyorum çünkü çok kıllıyım ben 😀

Tüm sayfalar yüklendi.