Hamilelikte akıntı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nejla tarafından oluşturulan Hamilelikte akıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,869 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte akıntı
Konbuyu başlatan Nejla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 melek annesiyim

Ahsenlina

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim canım💕

Enfeksiyon bebeğede mi geçebiliyor😒

enfeksiy

Enfeksiyon bebeğe geçebiliyo mu?😒e madem öyle bu adam niye bir şey vermedi geçsin diye offff offff
Sen panik yapma geçmez inşallah vajinadan bulaşablr doğum esnasında diye söylediler burda yurtdisindayim ben ordaki doktorlar nasıl bir yol izliyor blmyorm ama Türk doktorlar daha iyisini bilir eminim

döne nisa

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar.36+3 hamileyim acayip akıntım var kötü kokuyo.Herkes normal dedi ama sizin de görüşünüzü almak istiyorum.Sizce de normal mi bu durum?
merhaba bende de enfeksiyon vardı iki kez tekrarladı ilkinde fitil antibiyotik verdi geçti şimdi yine var dr'a söyledim yine fitil antibiyotik bir toz ve magnezyum için suda eritilen tablet verdi şimdi yine rahatladım şükür dr'unla görüş sana da verir

Nejla

Kayıtlı Üye
rank
merhaba bende de enfeksiyon vardı iki kez tekrarladı ilkinde fitil antibiyotik verdi geçti şimdi yine var dr'a söyledim yine fitil antibiyotik bir toz ve magnezyum için suda eritilen tablet verdi şimdi yine rahatladım şükür dr'unla görüş sana da verir
Söyledim ama bir şey yapmadı canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar