Hamilelikte çiğ ete dokunma zararlı mı

• Konbuyu başlatan Tgcekk
  • Toplam 24 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tgcekk tarafından oluşturulan Hamilelikte çiğ ete dokunma zararlı mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,166 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte çiğ ete dokunma zararlı mı
Konbuyu başlatan Tgcekk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hacer

Emine0660

Kayıtlı Üye
rank
Etsiz çiğ köfte yiyebilirsin ama çiğ et yeme içindeki bakteriler direk bebeğe geçiyor dokunabilirsin çiğ ete ben her pisirdigimde dokundum ama ellerini sonrasında temizle yıka
Arkadaşlar ne lekesi ne bilmrm ne si çiğ ete dokunma mantığı bakteriyel olduğu içün dpkununca elinizi yıkayın yeter çocukların proteine ihtiyacı var evde kimse yoksa kim dokınacak ete mecbur bi sorun olmaz.elleirnizi bolca yıkayın.

H

Hacer

Guest
Arkadaslar meraba. Hamileligin ilk basinda toksoplazma testi yapiliyor o düşük cikinca. Evcil hayvalara kedi vs.karsi bagisikliginiz dusuk oldugu ortaya cikinca doktor uyariyor. Bana öyle demişti. 12 haftaya kadar cig et ve topragi sakin elleme dedi eldiven kullan dedi.kedi mikrobu yani toksoplazma bulasabilir dedi. Allah korusun mikrop kaparsa bebek engelli olabilir dedi. Hem hazir cig kofte de sakin yemeyin bi yakınım hazir kofteden bu mikrobu kapti dusurdu bebegini. Siz yinede dikkat edin arkadaslar. Ne olur ne olmaz. Allahim korusun butun yavrularimizi.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar