Hamilelikte cinsel ilişki

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Büşra Birkon tarafından oluşturulan Hamilelikte cinsel ilişki başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,699 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte cinsel ilişki
Konbuyu başlatan Büşra Birkon
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kaya66

Büşra Birkon

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar. Şuan 9.haftadayız. Ama bu kapanma sürecinde bir türlü doktora gidemedik randevu alamıyoruz. Hamilelikte cinsel ilişkiye kaçıncı haftada başladınız acaba? Birde bir sorun yaşadınız mı?

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar. Şuan 9.haftadayız. Ama bu kapanma sürecinde bir türlü doktora gidemedik randevu alamıyoruz. Hamilelikte cinsel ilişkiye kaçıncı haftada başladınız acaba? Birde bir sorun yaşadınız mı?
Canım ilk 3 ay ve son 3 ay doktorlar önermiyor bildiğim kadarıyla ben hamile olduğumu duyduğumda tiksinme gelmişti zaten doğum yaptım hala öyleyim 🤦‍♀️😅😅

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Ben kısıtlama yapmadım hiç doktor da yapma demedi ama süresini olabildiğince uzun tutuyordum yani doktor alttan muayene yaparken demişti cinsel ilişki gibi düşün alttan muayenede de onun gibi sorun olmaz diye herhangi bi riskin yoksa eğer doğktor yapma demediyse belli aralıklarla yapılabilir diyorlar

Elisa

Kayıtlı Üye
rank
Vallah ne yalan soylim tam tersi iliski onerdiler sakincasi Yok dediler Ama Tabi her Gebelik ayni degil

Kaya66

Kayıtlı Üye
rank
Ben 3 gebelikte hic sorun olmadi ve ben her doktora gittigmde altan muayene oldum ve sorun olmadi hem ben kocamdan daha cok istemistim. Doktor agrin olmadikca birsey olmaz dedi. Ama ilk önce doktor görmesi lazim.

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Ben 7 haftalikken sordum eger agrin kanaman yoksa sorun yok devam edebilrsin demişti 8 jafatda az kanama oldu 12ci haftaya kadar yasakladi ondan sonra sorun olmadi yani dikatli olarak devam edebilrsiniz eger kanama ve agriniz yoksa

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Canım doktoruna danış en doğrusunu o söyler gebelik durumuna göre. Bende hamileymisim ama bilmiyordum birlikte olmaya devam etmiştik. Doktora da 8. Haftada falandi sanırım sorduk hiç bir sorun olmaz yorulmayacak şekilde, rahat pozisyonlarda birlikte olabilirsiniz dedi ama biz hiç denemedik kendimizi bir tuhaf hissediyoruz valla bir süre birlikte olmayacağız ne olur ne olmaz. Normal doğum için faydalı diyen doktorlarda var tabi.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar