Hamilelikte cinsel ilişki

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Büşra Birkon tarafından oluşturulan Hamilelikte cinsel ilişki başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,723 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte cinsel ilişki
Konbuyu başlatan Büşra Birkon
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kaya66

Kucuk mucizeler

Kayıtlı Üye
rank
Banada ilk mayene olurken bakan doktor sordu alttan muayene etmeden önce dedi sıra beklerken de biriyle konuşmuştum benim düşük oldu bundan önce kürtaj oldum birde dış gebelik oldu o yüzden bana alttan muayene etmedi dedi ilişkide 3 ay bitince risk olmazsa girebilirsin demiş doktor oda doktor izin verirse
Altan muanede hic sıkıntı olmuyor canım zaten eger sıkıntı olursa zaten bunu neden doktorlar yapsın bende ılk te korkutum sonra arastırdım hic bi zararı yok ozelede gidip oradaki doktorlada konustum zararı war mı diye hayor olsa biz neden yapalım dedi baktım haklı adam bende oyle dusundum ılk gebelikte dedım ondan oldu ama o dwgıl hersey kader kısmet Rabbım vermisse hiç bisey olmaz canım ama tabı tedbır alırız gerisi rabbıme kalmıs

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Altan muanede hic sıkıntı olmuyor canım zaten eger sıkıntı olursa zaten bunu neden doktorlar yapsın bende ılk te korkutum sonra arastırdım hic bi zararı yok ozelede gidip oradaki doktorlada konustum zararı war mı diye hayor olsa biz neden yapalım dedi baktım haklı adam bende oyle dusundum ılk gebelikte dedım ondan oldu ama o dwgıl hersey kader kısmet Rabbım vermisse hiç bisey olmaz canım ama tabı tedbır alırız gerisi rabbıme kalmıs
Tabiki tedbir en önce Allah nasip etmezse istediğimiz kadar çabalayalım. İşte doktordan doktora değişiyor sanırım bazısı sorumluluk almamak için yapmıyor ben 3 kere alttan muayene oldum daha önce düşük olmaması bi sorun olmayacağı anlamına da gelmezdi sonuçta benim ilk gebeliğimdi ama baktı tutarsız davrandı orda

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar. Şuan 9.haftadayız. Ama bu kapanma sürecinde bir türlü doktora gidemedik randevu alamıyoruz. Hamilelikte cinsel ilişkiye kaçıncı haftada başladınız acaba? Birde bir sorun yaşadınız mı?
Sağlıklı gebeliklerde sınırlama yok hatta son haftalarda önerilir bile, spermde bulunan bir hormon rahim agzini yumuşattıgi ve rahmin kolay açılmasını sağlayıp doğumu kolaylaştırdığı için. Siİn gebelikle alakali bir sorununuz yoksa ilişkiye girmenizde bir sakinca olmaz. Böyle bi kaide yok yani.

Kaya66

Kayıtlı Üye
rank
Alttan muayene kaçıncı haftada başladı sizde
Ben almanyada yasiyorum ve burda sadece altdan bakiyorlar. Sigorta 3 kere karnimdan bakmaya izin gerisini ben ödemek zorundayim. Benim son gebeligimde düsük riskim ve kanamam vardi ozaman iliskiyi yasak oldugunu söyledi tekrar gittim öyle izin verdi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar