Hamilelikte covit-19

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nslhn tarafından oluşturulan Hamilelikte covit-19 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,573 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte covit-19
Konbuyu başlatan Nslhn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Derya46

Nslhn

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar 11+6 haftalık hamileyim ve korona olduğumu öğrendim
başından geçen varmi
önerileriniz tavsiyeleriniz olursa paylasirmisiniz

Hüma'nın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet iki gün ağrı sızı çektim sonra ağrılarım geçti ama tat ve koku kaybı yaşadım bu da 15 gün sürdü bu esnada hiç ilaç kullanmadım bol bol yeşillik meyve ve bol su tükettim özellikle de c vitamini..

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Sarımsak soğan ye cnm ALLAHIN İZNİYLE BİRŞEY OLMAZ tez vakitte atlatırsınız

Beril

Kayıtlı Üye
rank
Evet iki gün ağrı sızı çektim sonra ağrılarım geçti ama tat ve koku kaybı yaşadım bu da 15 gün sürdü bu esnada hiç ilaç kullanmadım bol bol yeşillik meyve ve bol su tükettim özellikle de c vitamini..
Marhaba bende10 haftalık hamileyim ve koviti atlattım ama öksürük kaldı önere biliceginiz birşey varmı malum ilaç kullanamiyoruz

Derya46

Kayıtlı Üye
rank
başından geçen varmi
Cok gecmis olsun canim bol bol yesillik kırmızı lahana kırmızı pancar ye tavsiye ederim cigerlere iyi geliyor Allah sifanizi versin insaallah 🌹🌹

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
başından geçen varmi
Öncelikle Allah yardımcın olsun inşaAllah en kısa zamanda atlatırsın ben kasımda oldum ama tam kaç haftalıktım hatırlamıyorum 18 gün çektim bebegimde herhangi Bi sorun olmadı çok şükür öncelikle su çok önemli peynir süt yumurta kesinlikle bolca yemelisin eklem agrılarımın tarifi yoktu mutlaka kalsiyum takviyesi al ve tabiki c vitamini bolca tüket akşam katı ve ağır yemeklerden kaçın çorba ve salata agırlıklı beslen uyumadan mutlaka yoğurt yemelisin bitki çaylarından uzak dur bu şekilde atlattık biz gebelik eğitmenim ve doktorum bunları önermişti eklemlerin çok ağrırsa çok sıcak olmadan ılık ılık duş alabilirsin iyi geliyor İnşaAllah çabucak atlatırsın geçmiş olsun aklıma gelenleri yazdım umarım yardımcı olur 🤲🌸

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar