Hamilelikte diş çektiren var mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde arzumsun tarafından oluşturulan Hamilelikte diş çektiren var mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,941 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte diş çektiren var mı?
Konbuyu başlatan arzumsun
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hatice kurnaz

arzumsun

Kayıtlı Üye
rank
18 haftalik hamileyim ve disim cok agriyor cekilmesi gerekiyor doktorum onayladi ama ben cok tedirginim ve korkuyorum bebegime bisey olur diye hamileliginde disini sorunsuz cektiren var mi yardimci olun lutfn

M

Mervehmza

Guest
18 haftalik hamileyim ve disim cok agriyor cekilmesi gerekiyor doktorum onayladi ama ben cok tedirginim ve korkuyorum bebegime bisey olur diye hamileliginde disini sorunsuz cektiren var mi yardimci olun lutfn
19 haftalık gebeyim bende her gün 2 tane parol içiyorum disim çürük çekilmesi lazim ve cok agryr disim acaba cekerlermi kadın doğum doktoruna ne dememiz lazım onay almak icn bu arada çok korkma okadar da zor değil geçmiş olsun

G

Glsm

Guest
Dış çekilmesi için kadın doğum doktoru size imza attırıyor . Herhangi birşey olursa sorumlusu ben değilim diye. Kadın doğum uygun gördükten sonra imz atmak size duusyor bebeğe birşey olursa dış çekimdn sonra sorumluluk kabul etmez

N

Nazlı25

Guest
BEn çektirdim 20 haftalık hamileyken ama kadın Doğum doktorundan mutlaka yazı Alman lazım bi sorun olmadı çok şükür antibiyotik de kullandım

arzumsun

Kayıtlı Üye
rank
Dış çekilmesi için kadın doğum doktoru size imza attırıyor . Herhangi birşey olursa sorumlusu ben değilim diye. Kadın doğum uygun gördükten sonra imz atmak size duusyor bebeğe birşey olursa dış çekimdn sonra sorumluluk kabul etmez
imza attirmadi sadece onay kagiti yazdi bi soruun olmaz diye ama bn korktugum icin budxanda bilgi sahibi olmak istedim 😊

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Bnde çekmiyorlr die biliyorum cnm bnmde dişim kırıldı azı dişim doğumdan sonra çektrcm

E

Eymenbugra

Guest
17 haftalıkken çektirdim diş hekimi istersen izin aliriz istersen sorumluluk sende olur dedi aradım sordum cektirebilirsin dedi ilk üç ve son 3 ayda cekilmiyo ama o da prosedür küçük bı dış çekiminin bebeğe zararı olmaz dedi çok şükür iyiyiz☺️

Liyaasyaa

Kayıtlı Üye
rank
8 aylikken uyustutp çektirdim hatta dis filmi mi dyorlar onuda yaptilar hangi dis oldugundan emin olmak icin arti temizlettim komple hic bi sorun olmaz dediler ben yurtdisnda yasiyorum hamilelere dişle alakali hersey ücretsiz normalde devletin dis6doktoru yok dis doktoru ozel bu ulkede. Riskli olsa boyle bi uygukama olmazdi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar