Hamilelikte göbek deliginde iltihaplanma doğumda sorun olur mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elif.12 tarafından oluşturulan Hamilelikte göbek deliginde iltihaplanma doğumda sorun olur mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 687 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte göbek deliginde iltihaplanma doğumda sorun olur mu
Konbuyu başlatan Elif.12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Elif.12

Kayıtlı Üye
rank
Sorun olmaz da doğumdan sonra çok agrin olur doktorunla konuş iltihap kurutucu biseyler yazsin🤔🤔
Yazdı kullandım halende kullanıyorum ama bı turlu kurumuyo malesef benim ilk gebeliğim normal doğum muhtamel karıma baskı uygulanırsa falan çıkarmı iyce nsl olur oğluma zararı olurmu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hiç bir problem olmaz benim 9 ay boyunca vardı doğum yaptıktan sonra göbek fıtığım olduğunu öğrendim muhtemel seninde fıtık tan olabilir göbek fı

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Yazdı kullandım halende kullanıyorum ama bı turlu kurumuyo malesef benim ilk gebeliğim normal doğum muhtamel karıma baskı uygulanırsa falan çıkarmı iyce nsl olur oğluma zararı olurmu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi
Allahin izniyle bebege zarari olmaz diye biliyom sadece dogumdan sonra sen çok agri cekersin iltihap kötü bisey allah yardimcin olsun burda göbek çıkması derler gobegin yerinden oynamis daha önce yere düştün mu genelde düştükten sonra gobek yerinden oynadığı icin onun yerine iltihap dolar göbek yerine oturmadogi surecede oylece ağrır tanidigin bi hekim filan varsa git bence ☺☺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar