Hamilelikte ilşki

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eminetekmnnn233 tarafından oluşturulan Hamilelikte ilşki başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,928 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte ilşki
Konbuyu başlatan Eminetekmnnn233
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Eminetekmnnn233

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 35 +2 haftalık hamileyim bundan önce bende sigil falan yoktu 5 ay olduktan sonra çıkmaya başladı doktor da ilişki yok dedi galiba bulaşıcı bende 5 veya 6 günde bir mast yapıyorum tuhaf gelebilir ama sanki hamilelikte daha fazla istek oluyor bundan önce ben eşime hiç yaklaşmazdım şimdi ise yaptığımın günah oldugunu biliyorum hemde çok korkuyorum çocugum da herhangi bir sıkıntı çıkar diye hepde tövbe ediyorum sizce de korktuğum başıma gelmez demi herhangi bir sıkıntı çıkmaz ayrıntılı ultrasonda herşey normaldi ama ne bilim işte düşünmüyor deilm

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 35 +2 haftalık hamileyim bundan önce bende sigil falan yoktu 5 ay olduktan sonra çıkmaya başladı doktor da ilişki yok dedi galiba bulaşıcı bende 5 veya 6 günde bir mast yapıyorum tuhaf gelebilir ama sanki hamilelikte daha fazla istek oluyor bundan önce ben eşime hiç yaklaşmazdım şimdi ise yaptığımın günah oldugunu biliyorum hemde çok korkuyorum çocugum da herhangi bir sıkıntı çıkar diye hepde tövbe ediyorum sizce de korktuğum başıma gelmez demi herhangi bir sıkıntı çıkmaz ayrıntılı ultrasonda herşey normaldi ama ne bilim işte düşünmüyor deilm
Birsey olmaz canm inşallah

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Canim yaptığın şeyin kötü olduğunu asla düşünme, öyle bişey yok kendine ihtiyaç olarak görüyorsan neden olmasın. Evet hormanlarin yükseldiğini için istekli olman normal. Pişman olup kendini kötü hissetme asla uzmede kendini asıl o zaman bebeğin etklenir. Doktora gittiğinde sigillerde sıkıntı yoksa bişey olmaz merak etme az da kalmış doğuma sağlıkla sihhatle diğer bebisin inşallah 🙏

Eminetekmnnn233

Kayıtlı Üye
rank
Benim yaptığım çok günah ama ne bilim çok tuhaf önceden hiç böyle istek falan yoktu
İnşallah saglıklı olsun da ilk hamilelik bide hertürlü şey geliyor insanın aklına
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim yaptığın şeyin kötü olduğunu asla düşünme, öyle bişey yok kendine ihtiyaç olarak görüyorsan neden olmasın. Evet hormanlarin yükseldiğini için istekli olman normal. Pişman olup kendini kötü hissetme asla uzmede kendini asıl o zaman bebeğin etklenir. Doktora gittiğinde sigillerde sıkıntı yoksa bişey olmaz merak etme az da kalmış doğuma sağlıkla sihhatle diğer bebisin inşallah 🙏
Allah razı olsun duan için çok teşekkür ederim

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Mastürbasyon günah diye kim dedi ya. :) Neden günah olsun yahu insanı bir ihtiyaç o da. Herşeye inanmayın bayanlar lütfen, heleki mantığıniza ters düşen bir şeye asla inanmayın. Yaptığın şey çok normal. Gebelikte östrojen yani kadınlık hormonu tavan yapar bı da cinsel istekde artışa sebep olur. Bebeğine de hiçbir şey olmaz merak etme. Organzm rahmi uyarır sağlıklı kasılan rahim de doğumu kolaylaştırır. Lütfen sen kafanı abuk subuk söylentilere bulandırma, insansın sen insan normal şeyler bunlar.

Eminetekmnnn233

Kayıtlı Üye
rank
Mastürbasyon günah diye kim dedi ya. :) Neden günah olsun yahu insanı bir ihtiyaç o da. Herşeye inanmayın bayanlar lütfen, heleki mantığıniza ters düşen bir şeye asla inanmayın. Yaptığın şey çok normal. Gebelikte östrojen yani kadınlık hormonu tavan yapar bı da cinsel istekde artışa sebep olur. Bebeğine de hiçbir şey olmaz merak etme. Organzm rahmi uyarır sağlıklı kasılan rahim de doğumu kolaylaştırır. Lütfen sen kafanı abuk subuk söylentilere bulandırma, insansın sen insan normal şeyler bunlar.
Çok sagol çok teşekkür ederim bende yaptığım çok günah diye hep suçluyordum kendimi yeterli eli ayagı düzgün olsun da ona olacağına bana olsun benim günahımı o cekmesin diyordum hergün bunları duyunca içime bir su serpildi çok teşekkür ederim tekrardan sana

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun sigilleriniz hpv sen kaynaklı olabilir eşinizle ilişki sırasında bulaşmıştır yüksek ihtimal o yüzden doktorunuz yasaklamıştır toplumun %80lik kısmında olan bi hastalık vücut bağışıklığı düşünce siğiller çıkar doğumdan sonra hpv DNA testi yaptırın tiplemesi yapılır her çıkan sigil sizi korkutmasın zararsız olanları da var

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar