Hamilelikte kaç kilo aldınız yada alıyorsunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayseslem tarafından oluşturulan Hamilelikte kaç kilo aldınız yada alıyorsunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,197 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte kaç kilo aldınız yada alıyorsunuz
Konbuyu başlatan Ayseslem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

Ebru2635

Kayıtlı Üye
rank
Benim de ilk gebeliğim şuan 38+5 ız ve 25 kilo aldım 😂 ilk basta cok kilo aldım. 4 aylıkken 10 kilo almıştım zaten

Smyrmry

Kayıtlı Üye
rank
Bende sigara içiyordum hem onuda bıraktım hamile kalınca daha 12 haftaligik 2 kilo almışım ama olsun sağa saglim alayım da bebeğimi kucağıma kilo önemli değil, 😊

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bn kızıma hamileyken 20 kilo aldım bu ikinci gebeligmde çok şükür fazla almamisn insllhta 12 kilodan fazla almam ya 30.1 haftalık hamileyim 6 kilo almışım şimdiye kadar 74 le hamile kalmistm

Ben ilk kizimda 30 ikincide 20 şimdi 3 aylik hamileyim neredyse 6 kilo aldim bile nasil olcak yaa dur demek lazim istemsiz alıyorum
Bende şişkinlik var ya bi kilo gibi ama şiş hissediyorum karnımı falan 4+5

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 21. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık havuç büyüklüğünde.
Artık bebeğin hareketler iyice belirgin hale gelir. kaşlar ve dudaklar iyice belirgin olur. Varisler oluşmaya başlayabilir. mümkün olduğunca istirahat halinde ayakları yukarı kaldırmak gerekli .
Bebeğinizin boyu yaklaşık 28 cm ağırlıgı 400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar