Hamilelikte Kan ilacı kullanan

• Konbuyu başlatan Moonlight
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Moonlight tarafından oluşturulan Hamilelikte Kan ilacı kullanan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 865 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte Kan ilacı kullanan
Konbuyu başlatan Moonlight
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melek80
M

Moonlight

Guest
Hamilelikte kan damlası kullanan oldu mu aranızda? Aile hekimimdeki hemşire kullanmak gerektiğini söyledi ama ben onu bebekler için sanıyordum.sizce gebelere gereklimi

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelikte kan damlası kullanan oldu mu aranızda? Aile hekimimdeki hemşire kullanmak gerektiğini söyledi ama ben onu bebekler için sanıyordum.sizce gebelere gereklimi
Bu soruyu kontrole gittiğinde doktoruna sor gerekliyse o yazar ama benm aile hekimim gebelere sadece kontrole gitti doktor ilaç yazabilir dedi

M

Moonlight

Guest
Bu soruyu kontrole gittiğinde doktoruna sor gerekliyse o yazar ama benm aile hekimim gebelere sadece kontrole gitti doktor ilaç yazabilir dedi
Doktorum kullanılabilir faydasi var dedi aile hekimindeki hemşire ise her gecenin kullanması gerekir dedi o yüzden kararsız kaldim

Y

Yasemen

Guest
Bende hamileliğimin başından beri kullanıyorum 35. Haftadayım doktorum bittikçe işacım yazıyor

Melek80

Kayıtlı Üye
rank
Bana da yazdu doktor ama kullanamadım beni çok kötü yaptı doktor da zırlanıyosan kullanma dedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar