Hamilelikte kişisel temizlik nasıl yapılır

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem zeynep tarafından oluşturulan Hamilelikte kişisel temizlik nasıl yapılır başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,356 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte kişisel temizlik nasıl yapılır
Konbuyu başlatan Sinem zeynep
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Enesin annesi

Sinem zeynep

Kayıtlı Üye
rank
Temizliğine güvenliğiniz bir kuaför bulursanız gidebilirsiniz şuan koronadan dolayı ben pek tercih etmiyorum yere ayna koyarak sandalye de oturup öyle almaya çalışıyorum çok zorlanirsan bayanlar için permatikler var onlardan kullanabilirsin
Bende normal de kendım yapıyorum ama bu son aylar zor oluyo oturmakta aşımda olmadıgı ıcın kuaforede gıtmek ıstemıyorum teşekkürler yada zar zor bı sekılde yapıcam
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben kuaföre agdaya gidiyorum bildiğin temiz bi yer varsa sende git derim bir ay rahat olursun
Kacıncı haftada gıtsem daha ıyı olur

Ben kendim alırdım ama artık yapamadığım için venüs jilet kullanıyorum görmesen bile korkmadan alırsın çünkü kesmiyor doğumdan öncede öyle alacağım özel bölgeyi diğerleri içinde ağda yapıyorum
Yada onu tercıh edıcem

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Bende normal de kendım yapıyorum ama bu son aylar zor oluyo oturmakta aşımda olmadıgı ıcın kuaforede gıtmek ıstemıyorum teşekkürler yada zar zor bı sekılde yapıcam

Kacıncı haftada gıtsem daha ıyı olur

Yada onu tercıh edıcem
Ben hep ayda bir giderdim bazen iki ayda bir gittiğim de oluyor senin doğum tarihin belli olursa olmadan iki gün önce gitsen yeter hem doğumda hem sonrasında rahat olursun

Sinem zeynep

Kayıtlı Üye
rank
Ben hep ayda bir giderdim bazen iki ayda bir gittiğim de oluyor senin doğum tarihin belli olursa olmadan iki gün önce gitsen yeter hem doğumda hem sonrasında rahat olurs

Ben hep ayda bir giderdim bazen iki ayda bir gittiğim de oluyor senin doğum tarihin belli olursa olmadan iki gün önce gitsen yeter hem doğumda hem sonrasında rahat olursun
Bende boncuk agda kullanıyorum dogumun ocagın 3 yada 4 nu gosterıyo ama normal olacagı ıcın ne zaman gelır bılmm bıde catı muaynesı var doktor yaparmı bılmm o yuzden cok kararsız kalıyo ınsan

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank

Bende boncuk agda kullanıyorum dogumun ocagın 3 yada 4 nu gosterıyo ama normal olacagı ıcın ne zaman gelır bılmm bıde catı muaynesı var doktor yaparmı bılmm o yuzden cok kararsız kalıyo ınsan
Boncuk nasıl onu bilmiyorum çatı nasıl ne zaman olur onu da bilmiyorum valla burdan bilen varsa ona göre git canım ağlaya

Sha

Kayıtlı Üye
rank
Ben kendim alırdım ama artık yapamadığım için venüs jilet kullanıyorum görmesen bile korkmadan alırsın çünkü kesmiyor doğumdan öncede öyle alacağım özel bölgeyi diğerleri içinde ağda yapıyorum
Nerde aldınız Ben yenı duydumda kusuruma bakmayın

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Bayanlar biraz özel olacak ama 34 haftalık hamıleyım kışisel temızlıgın nasıl yaptınız yada ne yapmalıyım.
ben koaföre gittim son 2 ayimda iki kere gittim bana yetti valla 7 bucuk aylikken gittim bide 38 haftalikken gittim 3 gun sonrada dogum ettim en iyisi koafore git bence tertemiz yapiyolar

Boncuk nasıl onu bilmiyorum çatı nasıl ne zaman olur onu da bilmiyorum valla burdan bilen varsa ona göre git canım ağlaya
cati muanesi benimki 6 bucuk aydan sonra başladi benim erken dogum riskim oldugu icin ama normalde 37 haftadan sonra yapiyolar

cati muanesi benimki 6 bucuk aydan sonra başladi benim erken dogum riskim oldugu icin ama normalde 37 haftadan sonra yapiyolar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar