Sorum var Hamilelikte ortalama kaç kilo alınmalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kübra. tarafından oluşturulan Hamilelikte ortalama kaç kilo alınmalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,245 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte ortalama kaç kilo alınmalı
Konbuyu başlatan Kübra.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kübra.

Kübra.

Kayıtlı Üye
rank
Anladım teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben düzenli bir doktora gidemedim doktorum sürekli değişti
Ne kadar çok kilo alırsan o kadar zorluk çekiyorsun hem gebelik sürecinde hem doğum sonrası. Doğumdan bebek, bebeğin suyu plesenta derken rahat 5 6 kilo hafiflemiş olarak ayrılıyorsun Genelde geriyede bir o kalıyor az olduğu için kolay veriliyor kalan kilo.

Kübra.

Kayıtlı Üye
rank
Ne kadar çok kilo alırsan o kadar zorluk çekiyorsun hem gebelik sürecinde hem doğum sonrası. Doğumdan bebek, bebeğin suyu plesenta derken rahat 5 6 kilo hafiflemiş olarak ayrılıyorsun Genelde geriyede bir o kalıyor az olduğu için kolay veriliyor kalan kilo.
Bundan sonra dikkat edeceğim inşallah verebilirim

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar biz şuan 6. Ayımızdayız ve şimdiye kadar 10 - 11 kilo kadar almışım sizce bu kilo alımı normal mi
Merhaba cnm bu kilo durumu kişinin vucid yapısına boyuna bağlı değişiyor.. doktorum bana en fazla 10 alsan yeterli demişti . Şuan 28+1 haftaligim 6 kg aldım şükür .. sen bu durumu doktoruna danış

Tüm sayfalar yüklendi.