Hamilelikte pandemi aşısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Akınınannesi tarafından oluşturulan Hamilelikte pandemi aşısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,016 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte pandemi aşısı
Konbuyu başlatan Akınınannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Canan yıldıran

Kayıtlı Üye
rank
Sizce gebeler veya emziren anneler pandemi aşısı olması lazım mı düşünceleriniz ne.Ben olma taraftarı değilim çünkü gebelerde denenmemiş bişi ve yan etki yapması yüksek sizin görüşleriniz neler.
Bilmiyorum ama bana da asi gelmiş yapip yapmakta kararsız kaldım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

yok canım ya yaptırıpta ya sana yada bebeğine bişey olursa hesabını kimse vermez
Aile hekime sir bi ben sordum dedi doum yap ondan sonra anam asi yaptıranlar da hasta oluyo haa çok duydum ve asi yapip da tekra korona olan oldu bnm komsum bu aşı da ben bi sey anlamadim

Bilmiyorum ama bana da asi gelmiş yapip yapmakta kararsız kaldım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aile hekime sir bi ben sordum dedi doum yap ondan sonra anam asi yaptıranlar da hasta oluyo haa çok duydum ve asi yapip da tekra korona olan oldu bnm komsum bu aşı da ben bi sey anlamadim
Anlayacak gibi değil ki kafamız karışık iyice

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Sizce gebeler veya emziren anneler pandemi aşısı olması lazım mı düşünceleriniz ne.Ben olma taraftarı değilim çünkü gebelerde denenmemiş bişi ve yan etki yapması yüksek sizin görüşleriniz neler.
Bende yaptırmayı düşünmüyorum çünkü bebeğime zarar verebilir tabi ki takdiri ilahi ama önlem almakta fayda var

Songül

Kayıtlı Üye
rank
29 haftalık gebeyim banada mesaj geldi olmayi düşünmüyorum en azından dogum yapana kadar ama gecen bir yerde okudim aşi olmadan doğuma almiyorlarmiş diye umarım öyle birsey yoktur

K

Kizçem

Guest
Bende 19. Haftamdayım doktoruma sordum ben tavsiye etmiyorum gebeler üzerinde yeterli veri yok doğumdan sonra istediğin zaman yaptır ama şimdi yaptırma bence dedi fikrini söyledi kararı bana bıraktı bende yaptırmicam riske atamam bebeğimi doktorlar bile kararsız

Mariya'm

Kayıtlı Üye
rank
Ben oldum hem meslegimden hem de artik her yerde asi zorunlulugunun baslamis olmasindan dolayi, bir de olumlu dusunmek lazim olmayip pisman olmaktansa... Faydasini da zararini da cift yonlu arastirip Allah'a güvenmeyi tercih ettim.

Tüm sayfalar yüklendi.