Hamilelikte saç boyamak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde M.Melike tarafından oluşturulan Hamilelikte saç boyamak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,501 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Hamilelikte saç boyamak
Konbuyu başlatan M.Melike
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

M.Melike

Kayıtlı Üye
rank
Bunu ilk kez duydum boyanması uygun değilmiş fakat ben bilmediğim için boyadım 1 2 hafta önce bir sakıncası olur mu

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Bunu ilk kez duydum boyanması uygun değilmiş fakat ben bilmediğim için boyadım 1 2 hafta önce bir sakıncası olur muhi

Bunu ilk kez duydum boyanması uygun değilmiş fakat ben bilmediğim için boyadım 1 2 hafta önce bir sakıncası olur mu
Ya inanmayın bir kereden ne olacak hamile bir sürü insan var ve bunların arasında kuaför den cikmayanlar var valla bsy diyim mi canm bebeğin nasibi varsa dünyada sen ne yapsan da asla bsy olmaz içini ferah tut
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya inanmayın bir kereden ne olacak hamile bir sürü insan var ve bunların arasında kuaför den cikmayanlar var valla bsy diyim mi canm bebeğin nasibi varsa dünyada sen ne yapsan da asla bsy olmaz içini ferah tut
Bana da hep kahve zararlı dediler bn iki aylık hamileyken günde 3 4 tane iciyodum hiç te bsy olmuyor nasip nasip valla bak Allah istemedi mi yaprak bile kipirdamaz Allah'a emanet et bebeğini içini ferah tut endişe de etme

M.Melike

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bana da hep kahve zararlı dediler bn iki aylık hamileyken günde 3 4 tane iciyodum hiç te bsy olmuyor nasip nasip valla bak Allah istemedi mi yaprak bile kipirdamaz Allah'a emanet et bebeğini içini ferah tut endişe de etme
Canım çok teşekkür ederim

Zehra

Kayıtlı Üye
rank
Ben de 7 aylık hamıleyım ıkı kez boyadım smdıye kadar hc bısey olmaz kım dedı boya yapılmaz dıye doktorumada danustım kac uzmanda dınledım hamılelık hastalık degldıe bıya zararlı degıl dıe altını cızdı korkma yane

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar