Hamilelikte saç boyanır mı

• Konbuyu başlatan İLKNUR
  • Toplam 15 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İLKNUR tarafından oluşturulan Hamilelikte saç boyanır mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,067 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte saç boyanır mı
Konbuyu başlatan İLKNUR
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Kimisi zararlı diyor kimisi zararlı değil diyor insan tereddütte kalıyor Bnde boyamayı düşünüyorum ama zararı olur die de korkuyorum

İ

İkinciyeanne:)))

Guest
Ben doğal boya ile boyuyorum kızlar çok şükür bi zararı olamadı ilk te suan ikinciye hamileyim boyuyorum ama 7 aylık tan sonra boyamak ıyi olur.
Ben doğal boya ile boyuyorum kızlar çok şükür bi zararı olamadı ilk te suan ikinciye hamileyim boyuyorum ama 7 aylık tan sonra boyamak ıyi olur.
Biomacig doğal boya mı? Bende boyamayı düşünüyorum beyazlarfan dplayı :( Siz hangi doğal boya ile boyuyosunuz

Baharm

Kayıtlı Üye
rank
Banada doktor 20. Haftadan sonra istersen açtır sarı yap kafa hiç bir sorun almaz dedi şuan 24 haftalığım kuaförden yazıyorum saçım boyandı yıkanmasını bekliyorum 😅😅

pervinkubra8

Kayıtlı Üye
rank
Benim bildigim boyanmiyor bende boyamadim dogumdan 6 ay sonra boyamayi dusunuyorm cunku onun kokusu zaten normal bir insani mahfediyor birde cocugu düşünemiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar