Sorum var Hamilelikte sık idrara çıkma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde yagzensln tarafından oluşturulan Hamilelikte sık idrara çıkma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,880 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte sık idrara çıkma
Konbuyu başlatan yagzensln
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕MaSaLıM💕

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 27 haftalık hamileyim bu ara çok sık idrara çıkıyorum bugünde karnın aşağıda dediler moralim bozuldu bu durumu yaşayan var mı bu haftalarda normalmidir bu durum sürekli idrar torbamda baskı var
Canım ben bu ikinci hamileliğimde hamile olduğu öğrendiğim an bı damla gelse bile WCdeydim ne kadar rahatsız ediyordu WC mekik dokudum resmen öyle deyim. Normal yani her kişinin kendine has özelliği oluyor. İlk gebeligimde son aylara doğru olmuştu WC şıklığı. Bu gebeligimde ilk zamandan itibaren. Gece bile WC gitmeden uykuya dalamiyorum. Ben uyuyuyum uygun pozisyon buluyum diyene kadar tekrar geliyor 😁😁😁 kadın olmak zoooor beee

yagzensln

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben bu ikinci hamileliğimde hamile olduğu öğrendiğim an bı damla gelse bile WCdeydim ne kadar rahatsız ediyordu WC mekik dokudum resmen öyle deyim. Normal yani her kişinin kendine has özelliği oluyor. İlk gebeligimde son aylara doğru olmuştu WC şıklığı. Bu gebeligimde ilk zamandan itibaren. Gece bile WC gitmeden uykuya dalamiyorum. Ben uyuyuyum uygun pozisyon buluyum diyene kadar tekrar geliyor 😁😁😁 kadın olmak zoooor beee
Vallahi öyle ilk oğlumda hiç bişey anlamadm ay diyorum bunda hamilelik ne zormuş meğerse😂 sağ salim gelsinler inşallah 😍

Merhaba 27 haftalık hamileyim bu ara çok sık idrara çıkıyorum bugünde karnın aşağıda dediler moralim bozuldu bu durumu yaşayan var mı bu haftalarda normalmidir bu durum sürekli idrar torbamda baskı var
Normal canım ben tuvaletten çıkmıyorum orda yatacam artık 😂

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba cnm öncelikle kimin ne dediğini takma ☺️ herkes herşeyi söylüyor başımıza bilmiş kesilmisler.. senin idara sık sık çıkman gayette normal bende oyleyim .. bebek baskı yapıyor sonuçta normal.. ve bazı gebelerin karnı dik yukarda kimininde aşağıda kendini korkutma

Fadime gg

Kayıtlı Üye
rank
Hiç takma kafana herkesin karın şekli aynı olmaz benim hamile olduğuma bile inanmıyorlar 29 haftaligim demekki bebeği besleyemiyorsun diyorlar hiç umrumda değil

Çayırgülü

Kayıtlı Üye
rank
O haftalarda benimde öyleydi geceleri uyuyamazdım wc ye gitmekten 34 haftalık oldum geçti. Ama temiz tutmaya çalış idrarını kaçırıyosan falan değiştir sürekli kuru tut yoksa benim gibi mantar olursun diyem 🤓
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Moralini yüksek tut canım bebekte etkilenmesin. Benim erken doğum riskim var, rahim kısalığı, benimde şuan kapalı ama diken üstündeyiz ilaçlarla tedbir aldık bakalım hakkimizda hayirlisi olsun her ihtimale karşı ciğer gelistirici iğnede oldum 2 gün sağlıkla kavuşalim bebişlerimize tüm annişler vaktinde insaallah 🤲
Kaç haftalık oldunuz aynı sorunlar bende de var da 😊

Tüm sayfalar yüklendi.